23000 TL laptop önerisi

undispausnt

Decapat
Başlıkta da görüldüğü üzere hemen almak için bir laptop arıyorum çünkü her şeye zam gelmeye başladı.
Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Dün kredi kartımda sorun yaşamasaydım 23500 TL'ye Monster Tulpar T7 v25.1.2 alacaktım fakat eve gelip almak üzere sayfayı açtım ve zamlanan fiyatı gördüğümde şok geçirdim. (27500)
Düzeltme: Bütçem esnek fakat çok değil.

3 ay önce bu bilgisayarı aldım ve çok memnunum. Herhangi bir kasma vs. yok. RTX 3060 Max performance olduğu için çok çok iyi performans alıyorum. Bilgisayarın tek eksisi fanlarının çok ses çıkarması. Hem de daha ucuza getirirsin.

3 ay önce bu bilgisayarı aldım ve çok memnunum. Herhangi bir kasma vs. yok. RTX 3060 Max performance olduğu için çok çok iyi performans alıyorum. Bilgisayarın tek eksisi fanlarının çok ses çıkarması. Hem de daha ucuza getirirsin.
siz aldığınız zaman fiyat durumu neydi ?

Laptop alınabilir evet (MONSTER TULPAR T5 V20.3 ) yalnız m2 ssdeki okuma yazma değerleri düşük.
2050 MB okuma 1650 MB yazma hızı mı olur ?
Ayrıca i7 11800h işlemcisi tamam 8 çekirdek kusuru dahili gpu birimi olduğundan ram olarak 8-10 gb kendine ayıracak kullanırken

Son düzenleme:

Omen 15 bu bütçede alınmaz çok eksiği var Omen 17'ye göre.

Omen 17 varken iç bir türlü alınmaz bu model. Soğutması ve kasa kalitesi Omen 17'ye göre çok kötü.

Ben MONSTER TULPAR T5 V20.3 bilgisayarı satın almam
Tekrar yazıyorum 2050 MB okuma 1650 MB yazma hızı mı olur ?
Şu an samsung 980 pro NVMe M2 SSD PCIe 4.0 slotta takılı
XPG 512GB SX8200 PRO PCIe 3.0 slotta takılı
işlemci i5 11400F ve Ram olarak XPG Gammix D30 8x4 (toplam 32 GB) 3200 MHz DDR4 RAM
kullanmadan tecrübe etmeden ezbere yazanlar var ya

Yeni konular

Geri
Yukarı