23K laptop tavsiyesi

Bütçe
23.000 TL
Güzel bilgisayara benziyor açıkçası HP Victus bilgisayarlarının tasarımını seviyorum. Ekranın sallanma sorunu vs. var mı peki kullanıyor musun?

Ekran sallanıyor. Ama sorun olarak tanımlayacak şekilde değil. Ekranın git gel yapması için elinizle sallamanız lazım PC'yi.

Acer Nitro 5 mi kullanıyorsun? Memnun musun? Hangi özelliklerinden şikayetçisin.

Nitro 5 tam bir F/P ürünü beğenmediğim bir yanı yok şu an.

Ekran sallanıyor. Ama sorun olarak tanımlayacak şekilde değil. Ekranın git gel yapması için elinizle sallamanız lazım PC'yi.

Ben pek güvenemedim Victus kasasına Nitro aldım buyüzden.

Nitro 5 tam bir F/P ürünü beğenmediğim bir yanı yok şu an.

Ben pek güvenemedim Victus kasasına Nitro aldım buyüzden.

Ben de ikili arasında kalmıştım. Neredeyse aynılar. Victus 16 Victus 15e hiç benzemiyor.

Verdiğiniz tavsiyelerden yola çıkarak şu iki laptop arasında kaldım

1- https://amzn.eu/d/axfjkak

2- ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6

Şimdilik bu ikisini düşünüyorum biraz daha araştırmam gerek sanırım

Ben de ikili arasında kalmıştım. Neredeyse aynılar. Victus 16 Victus 15e hiç benzemiyor.
Şuan kullanıyorsanız ve memnunsanız bir problemi vs yoksa muhtemelen victus 16 alabilirim. Tasarım konusunda güzel ekranı da sevdim özellikleri de fena değil bence

Verdiğiniz tavsiyelerden yola çıkarak şu iki laptop arasında kaldım.

1- https://amzn.eu/d/axfjkak

2- ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6

Şimdilik bu ikisini düşünüyorum biraz daha araştırmam gerek sanırım.

Şu an kullanıyorsanız ve memnunsanız bir problemi vs yoksa muhtemelen Victus 16 alabilirim. Tasarım konusunda güzel ekranı da sevdim özellikleri de fena değil bence.

Ben olsam kesinlikle Nitro 5'i alırdım.

Şu an kullanıyorsanız ve memnunsanız bir problemi vs yoksa muhtemelen Victus 16 alabilirim. Tasarım konusunda güzel ekranı da sevdim özellikleri de fena değil bence.

Ben laptoptan kaynaklı bir problem yaşamadım. Bu fiyat bandında en stabil laptoplardan birisi. Ama almadan önce bakabildiğiniz kadar konuya bakın derim. Ekonomi ortada. Her şeyi ölçüp tartın derim.

Merhaba arkadaşlar bu hafta bir laptop almayı düşünüyorum. Çok fazla oyun oynayan biri değilim fakat bilgisayarda donma kasma olmasın, istediğim oyunları da sorunsuz oynamak istiyorum. Birkaç laptop beğendim, bunların arasından hangisini tercih etmeliyim? Bunlar dışında önerdiğiniz herhangi bir laptop var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı