24" 1080p IPS vs 27" 2K VA panel

Bütçe
2500
Arkadaşlar görüşleriniz için hepinize teşekkür ederim 27 inç QHD IPS 1ms 144hz monitörler bütçemi aşıyorlar, ancak 27 inç QHD IPS 75hz 5ms tarzında monitörleri piyasada 24 inç IPS 144hz 1ms monitör fiyatlarına bulmak mümkün. Sizce hangisine yönelmeliyim?
Hocam, ben bir model buldum. Arkadaşlar önermişti forumda. Sadece 2 k değil ama bir bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam öneriniz için sağolun. Forumlarda 27 inç 1080p monitörlerde, piksellerin göze hoş gelmeyeceğini çok belirten var. Bu yüzden pek sıcak bakmıyorum açıkcası.

Arkadaşlar görüşleriniz için hepinize teşekkür ederim 27 inç QHD IPS 1ms 144Hz monitörler bütçemi aşıyorlar, ancak 27 inç QHD IPS 75Hz 5ms tarzında monitörleri piyasada 24 inç IPS 144Hz 1ms monitör fiyatlarına bulmak mümkün. Sizce hangisine yönelmeliyim?

Hocam öneriniz için sağ olun. Forumlarda 27 inç 1080p monitörlerde, piksellerin göze hoş gelmeyeceğini çok belirten var. Bu yüzden pek sıcak bakmıyorum açıkcası.

Hocam dediğim modelin yorumlarını okuyun isterseniz.

Yeni aldım ben de birazdan inceleme yazısını bitireceğim. Bitince linkini atarım.

Monitör mü eğer öyleyse bir incelemesi lazımdı bana teşekkürler.

Evet, MSI OPTIX MAG274R aldım 2435 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan. İndirimi görünce mağazada olmadığı halde başka şehirdeki mağazadan sipariş verdirttim. Bir gün sonra fiyatı geri uçtu. 6 Nisan günüydü sanırım sipariş geçtiğimde.

Geri
Yukarı