24" 144Hz monitör önerisi

Attıklarının içinde XG2405 bence tek atar hepsine.

LG olan da güzelmiş, ilk defa gördüm onu. Diğerleri içinden XG2405.

LG olan da güzelmiş, ilk defa gördüm onu. O belki daha iyidir, diğerleri içinden XG2405.

Cevabınız için teşekkür ederim. Diğerlerine göre avantajı nedir? İsterseniz bu liste haricinde de bir monitör önerebilirsiniz.

LG olan da güzelmiş, ilk defa gördüm onu. Diğerleri içinden XG2405.

24G2U ile çok karşılaştırıldı bu monitör. 24G2U'ya göre eksikleri olarak DP kablosu bulunmaması, 1ms modunda parlaklığın ciddi derecede azalması ve 1ms modunda FreeSync ve G-SYNC'in kullanılmaması sayılabilir. Artısı var mı bilmiyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Diğerlerine göre avantajı nedir? İsterseniz bu liste haricinde de bir monitör önerebilirsiniz.
Acer ve MSI olanın boy ayarı yok, bu ikisini direkt eledim. 24G2U ve XG2405 arasında da tasarım farkı var sadece, özellikleri aynı diye biliyorum. LG hakkında fikrim yok.

Kendim kullanıyorum, satın almadan önce ölü piksel testi yaptırın. Renk kalitesi vs. her şey çok güzel.
Almayı düşünürseniz indirim bekleyebilirsiniz. Birkaç hafta önce 1780 TL civarlarındayken almıştım ben de.

Almayı düşünürseniz indirim bekleyebilirsiniz. Birkaç hafta önce 1780 TL civarlarındayken almıştım ben de.

Açıkcası Vatan Bilgisayar gibi ulaşabileceğim bir yerden almak istiyorum. Ölü piksel olaylarından dolayı, Hepsiburada ve İtopya'ya birazcık temkinli yaklaşıyorum.

Açıkçası Vatan Bilgisayar gibi ulaşabileceğim bir yerden almak istiyorum. Ölü piksel olaylarından dolayı, Hepsiburada ve İtopya'ya birazcık temkinli yaklaşıyorum.
Ölü pikselin firmayla ne alakası var? Her firmada ölü piksel çıkabilir, her monitörde ölü piksel çıkabilir de çıkmayabilir de. Ölü piksel varsa yanına yazıyorlar zaten hocam.

Geri
Yukarı