24" 1ms 144-165Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
1500-2000

currentJoys

Hectopat
Merhaba,

Daha çok oyun için kullandığım laptopum için bir monitör almak istiyorum. Özelliklerini başlıkta belirttim. Yorumlarınıza açığım.

1500 TL - 2000 TL aralığında.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Daha çok oyun için kullandığım laptopum için bir monitör almak istiyorum. Özelliklerini başlıkta belirttim. Yorumlarınıza açığım.

1500 TL - 2000 TL aralığında.

Teşekkürler.

Kendi kullandığım monitör çok memnunum, daha uygun model bulamazsanız bakabilirsiniz.

Belirttiğiniz bütçeden baz alarak 1080p - 720p oyun deneyimi için istediğinizi düşünüyorum. Panel tipi için bir tercihiniz var mı ? Curved model mi istiyorsunuz belirtmenizde fayda var.

AOC 24G2U/BK 23.8" 144hz 1ms Mprt Monitör Siyah

VIEWSONIC 23,8" XG2405 Full HD 1ms 144Hz IPS Panel Gsync/FreeSync Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

https://www.hepsiburada.com/asus-vg...ent=HBV00000N2QTO&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

AOC 24G2U modelini şahsen tavsiye ederim.

Belirttiğiniz bütçeden baz alarak 1080p - 720p oyun deneyimi için istediğinizi düşünüyorum. Panel tipi için bir tercihiniz var mı ? Curved model mi istiyorsunuz belirtmenizde fayda var.

AOC 24G2U/BK 23.8" 144hz 1ms Mprt Monitör Siyah

VIEWSONIC 23,8" XG2405 Full HD 1ms 144Hz IPS Panel Gsync/FreeSync Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

https://www.hepsiburada.com/asus-vg...ent=HBV00000N2QTO&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

AOC 24G2U modelini şahsen tavsiye ederim.

Merhaba,

Daha çok rekabet oyunları oynadığım için Asus VG248QG 24" hoşuma gitti. Önerir misiniz?

Yarın teslimat olması da benim için önemli bir durum arkadaşlar.

1620050886646.png

Cevaplar için çok teşekkür ederim

Merhaba,

Daha çok rekabet oyunları oynadığım için Asus VG248QG 24" hoşuma gitti. Önerir misiniz?

Eki Görüntüle 1005421

Paneller konusunda kısa bir bilgi sahibi olmak için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rekabet oyunları genel bir tabir kalıyor, benim için renkler çok önemli CSGO tarzı FPS oyunlar oynuyorum o yüzden tepkime hızı renkleri canlı görmemden daha önemli diyorsan TN panel alabilirsin.

Kısa bir bilgi sahibi olduktan sonra isteklerin doğrultusunda koyduğun filtrelerle arama yaptığında karşına 5-10 monitör çıkar şuan piyasada bulunan, aralarında yorumlara göre seçim yapabilirsin .

Merhaba,

Eki Görüntüle 1005421

Bir arkadaşım kullanıyor bu modeli. 2 tane ölü piksel çıktı. Sanırım 3'ün altında olduğunda iade almıyorlarmış, almadılar. Vatan'dan almıştı. Bu Vatan'ın politikasından mı kaynaklı yoksa Asus'tan mı bilemiyorum.

Bende bu var 2 yıldır sorun çıkarmadı.

Aynısını 1 yıldır kullanıyorum bende de hiç sorun çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı