24' 1MS 144Hz 1080P TN panel 1000TL-1600TL monitor

Berke Erdönmez

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim özellik ve fiyat aralığında monitör arıyorum. Daha önce ASUS VG248QE modeli 1000TL iken gözüme çarpmıştı -zocco internet kafede de kullanılıyor olması lazım- bu monitörün fiyatı çok cazip olduğu için neredeyse alıyordum ama hem çerçevesi biraz eski moda ve üretim tarihi 2013 olduğunu görünce almak istemedim açıkçası. Daha sonra ViewSonic XG2405 modeline baktım. O da IPS panelmiş Technopat sosyaldeki açılan başka konulardan anladığım üzere IPS paneller 1MS olamıyormuş. Şu anın teknolojisiyle birkaç istisna model hariç. Her türlü oyunları oynayan biri olarak almışken güvenebiliceğim 24Inch 1MS 144Hz TN panel modern görünümlü yani mümkünse ince çerçeveli model arıyorum. Yardım ederseniz mutlu olurum. İndirim yakalanıldığı takdirde 1500TL eşiğinin altına düşme ihtimali olan modelleri de önerebilirsiniz. Şimdiden zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı