24-28 bin TL laptop önerisi

Bütçe
28000
Olmaz, 3050 Ti 4 GB VRAM'li ve kas gücü olarak düşük bir kart. 3060 ile performans farkı fazla.
İ7 de güzel kararsız kaldım

İ5 3060olan bir HP victus modeli göremedim ama i7 3050ti olanı var almayı düşünüyorum yarı yarıya fark var 3060ile ne yapmalıyım

Birkaç kullanıcı Acer ve ASUS teknik servislerinden şikayetçi, HP ve Dell marka öneriyorlar ne yapmalıyım?

HP marka bilgisayarım olduğundan dolayı HP servisini eleştirebilirim. HP bilgisayarı ilk alınca çok sorun yaşatmasalar da eğer İstanbul İzmir gibi servislerinin olduğu ilde yaşamıyorsanız sizi servis ve bakım konusunda uğraştırırlar. Anlaşma yapmalarına rağmen eğer kargo esnasında cihaza bir zarar gelirse veya çalınırsa kargo bir şey yapmayacağına dair belge imzalattırıyorlar ve servis biz anlaştık kargoda oluşan sorunda yardımcı olmalıyız gibi bir tavır da yok. Bu yüzden 7 saatlik yere gideceğim. Victus modelini de bilmemekle beraber soğutmanın ne düzeyde iyi olduğunu araştırmanızı tavsiye ederim. Bendeki Omen modeli zamanında alabileceğim en iyi donanımı olan modeldi ancak soğutması çok kötü.

Birkaç kullanıcı Acer ve ASUS teknik servislerinden şikayetçi, HP ve Dell marka öneriyorlar ne yapmalıyım?

Teknik servislerde sıkıntı falan yok, yıllardır ASUS kullanıcısıyım hiçbir problem yaşamadım teknik servislerle alakalı, bizim halkımız abartmayı ve çamur atmayı seviyor. Bu attığım 2 laptop dışında bir şey alırsanız da garanti ederim pişman olursunuz. Önerilere riayet etmeyecekseniz burada öneri istemenizin anlamı yok. Çok istiyorsanız gidin alın HP laptopu sonra LoL'de bile 70 FPS alınca neden aldım bunu dersiniz.

Teknik servislerde sıkıntı falan yok, yıllardır ASUS kullanıcısıyım hiçbir problem yaşamadım teknik servislerle alakalı, bizim halkımız abartmayı ve çamur atmayı seviyor. Bu attığım 2 laptop dışında bir şey alırsanız da garanti ederim pişman olursunuz. Önerilere riayet etmeyecekseniz burada öneri istemenizin anlamı yok. Çok istiyorsanız gidin alın HP laptopu sonra LoL'de bile 70 FPS alınca neden aldım bunu dersiniz.
Sadece fikir danıştım bu kadar tepki göstermenize gerek yok. Ön yargılarınızla baş etmenizi öneririm teşekkürler

Ayriyetten LoL windows 11 işletim sistemini desteklemiyor uyumsuzluklardan dolayı ve LoL oynamayacağım için bir sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı