24 ay taksitle iPhone 11 almak

Iphone SE 2020 alabilirsiniz. Yenilenmiş modellere de yönelebilirsiniz.

Artık dünyanın en zor olayı gibi gelmeye başladı. Taksitle telefon almak. Hiçbir yerde 3 ay veya 6 aydan fazla taksit veren firma vs bir yer yok. Evkur 15 ay veriyor ama velakin bir de toplam ödemede ne görelim 11.500 TL'ye iş bitiyor saçmalığıa bak. Her neyse 24 ay taksitle iPhone 11 alabileceğim herhangi bir yöntem var mıdır ve nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı?

Kredi çek madem çok zor değil 10 bine 12 geri ödersin 24 ay vadeyle.

Durumu yoksa neden kendisini zora sokar insanlar anlamış degilim. 24 ay taksit yapmazlar cebine bütçene göre bir telefon bakmanda fayda var yok illa iPhone kullanacağım diyorsan git kredi çek 24 ay vadeli öyle al, onun da faizi 11-12 bin TL'ye gelir 24 ay istiyorsan anca öyle alırsın.

24/36 ay vadeli telefon satın almak çok mantıksız. Sanırım iPhone 11 ile şartlandırmışsınız kendinizi, kredi çekebilirsiniz. Taksitiniz bittiğinde üstüne 2 iPhone modeli daha çıkacak :)

Sırf iPhone sahibi olacağım diye 24 ay taksit ödemenin elle tutulur bir yanı yok şahsen. Sizin için ufak bir kredi araştırması yaptım, güncel iPhone 11 64GB için 7400 TL 24 ay vadeli kredi çektiniz varsayalım.

Faiz Oranı
%1,54
Aylık Taksit
384,54 TL
Toplam Ödeme
9.265
,96 TL.

Sıkıntıya girmeyecekseniz kredi çekip alabilirsiniz, bunun dışında iPhone kullanacağım diye üst seviye model almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar bu şekilde.

Artık dünyanın en zor olayı gibi gelmeye başladı. Taksitle telefon almak. Hiçbir yerde 3 ay veya 6 aydan fazla taksit veren firma vs bir yer yok. Evkur 15 ay veriyor ama velakin bir de toplam ödemede ne görelim 11.500 TL'ye iş bitiyor saçmalığıa bak. Her neyse 24 ay taksitle iPhone 11 alabileceğim herhangi bir yöntem var mıdır ve nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı?
Bankadan takistli nakit avans çekebilirsin. Misal garantide en az 5 taksit olarak başlıyor ve 12 aya kadar taksit imkanı var.

Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak söylüyorum.
Gerçekten Android ile arasında dağlar kadar fark var. Daha önceki telefonum Xiaomi Mi 9 64/6 GB versiyonuydu iPhone 11’in RAM miktarı 4 GB olmasına rağmen Snapdragon 855’i tokatlıyor.
En azından AnTuTu ile yaptığım testlerde 50K fark oluşuyor. Bende daha önce hep Android kullandım sonra bir anda neden iOS’a geçmiyorum diye düşündüm. Hatta bir aralar SE 2020 almaya karar verdim fakat ekran boyutu 4.7 inç olduğu için vazgeçtim. Sonra iPhone 11 almaya karar verdim özelikleri tam bana göre idi.
Gittim Turkcell’den aldım sonra ana uygulamaları yükleyip hemen AnTuTu testine soktum. Eski mi 9 telefonumla 50K fark oluştu. Şahsen bir daha Android almam.
Eğer ucuz ve iPhone 11’in hızlarına erişsin istiyorsanız iPhone SE 2020 alabilirsiniz.
Not: Kesinlikle Apple fanboyu değilim. Anlattıklarım gerçektir.

Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak söylüyorum.
Gerçekten Android ile arasında dağlar kadar fark var. Daha önceki telefonum Xiaomi Mi 9 64/6 GB versiyonuydu iPhone 11’in RAM miktarı 4 GB olmasına rağmen Snapdragon 855’i tokatlıyor.
En azından AnTuTu ile yaptığım testlerde 50K fark oluşuyor. Bende daha önce hep Android kullandım sonra bir anda neden iOS’a geçmiyorum diye düşündüm. Hatta bir aralar SE 2020 almaya karar verdim fakat ekran boyutu 4.7 inç olduğu için vazgeçtim. Sonra iPhone 11 almaya karar verdim özelikleri tam bana göre idi.
Gittim Turkcell’den aldım sonra ana uygulamaları yükleyip hemen AnTuTu testine soktum. Eski mi 9 telefonumla 50K fark oluştu. Şahsen bir daha Android almam.
Eğer ucuz ve iPhone 11’in hızlarına erişsin istiyorsanız iPhone SE 2020 alabilirsiniz.
Not: Kesinlikle Apple fanboyu değilim. Anlattıklarım gerçektir.

Fanboyluk değil zaten bende bu dediklerinin farkındayım arkadaşımda 8 Plus var deneyimleme şansı buldum inanır mısın Android'e bakasım gelmedi ve artı olarak artık kendimi bildim bileli Android kullanıyorum hiç iOS telefon kullanmadım artık sıkıldım ve 8 Plus beni cezbettiği için IOS'a geçme kararı aldım özellik tasarım olarak aslında ben 8 Plus düşünüyordum ama satışında sıkıntı varmış o yüzden bir üst model iPhone 11'i istedim burada yemediğim linç kalmadı bir tane adam beni burada asgari ücretli birisi + "fakirsen niye alıyosun" gibi tabirler ve sırf masaya koymalık alacağım biri yaptı inanılmaz :D özeti de IOS'un teknik servisi donanımı özelliklede kamerası ve güvenliği tartışılmaz Android'i katlar.

Fanboyluk değil zaten bende bu dediklerinin farkındayım arkadaşımda 8 Plus var deneyimleme şansı buldum inanır mısın Android'e bakasım gelmedi ve artı olarak artık kendimi bildim bileli Android kullanıyorum hiç iOS telefon kullanmadım artık sıkıldım ve 8 Plus beni cezbettiği için IOS'a geçme kararı aldım özellik tasarım olarak aslında ben 8 Plus düşünüyordum ama satışında sıkıntı varmış o yüzden bir üst model iPhone 11'i istedim burada yemediğim linç kalmadı bir tane adam beni burada asgari ücretli birisi + "fakirsen niye alıyorsun" gibi tabirler ve sırf masaya koymalık alacağım biri yaptı inanılmaz :D özeti de IOS'un teknik servisi donanımı özelliklede kamerası ve güvenliği tartışılmaz Android'i katlar.

Dediğim gibi iPhone SE 2020 alabilirsiniz.
64 GB'lık versiyonu şu an Apple'ın sitesinde 5.299 TL gözüküyor.
Eğer alacaksanız.

Geri
Yukarı