iPhone 11 almak mantıklı mı?

Bütçe
16000
Ekran konusunda, OLED, AMOLED ve IPS LCD panelli telefonları birçok kez kullandım benim için pek sıkıntı olmayacaktır ama işin üzen tarafı HDR ve Dolby vision un vesaire olmaması ve tabii ki de ekranın Full HD olmaması sanırım pek sıkıntı olmaz elindeki X i sat diyenler olmuş maalesef satamam X in pilini değiştirip anneme vermek zorundayım, 12 alacak kadar bütçeye almaya gittiğim zaman düşüneceğim biri 16k biri 20-21k

Ekran konusunda, OLED, AMOLED ve IPS LCD panelli telefonları birçok kez kullandım benim için pek sıkıntı olmayacaktır ama işin üzen tarafı HDR ve Dolby vision un vesaire olmaması ve tabii ki de ekranın Full HD olmaması sanırım pek sıkıntı olmaz elindeki X i sat diyenler olmuş maalesef satamam X in pilini değiştirip anneme vermek zorundayım, 12 alacak kadar bütçeye almaya gittiğim zaman düşüneceğim biri 16k biri 20-21k
Bir de bence alırken 64 GB sakın alma. Çabuk doluyor, telefon dolunca da daha az stabil çalışıyor. 128 GB ve üstü modellere bak. HDR için bir şey diyemem fakat Dolby Vision çok eksikliği hissettirmedi. Telefonda zaten hem üstte hemde altta hoparlör var. Bu sayede sesler 3D olarak geliyor. Hatta şarkı dinlerken arkaya koydukları zil sesini öyle bir koymuşlar ki uzaktan geliyor gibiydi, benim kapı zilim sanmıştım. 😁😁

Peki 16.000 TL bütçe ile bu telefonları alabilecek mi arkadaş? Zaten 13-14 serisinin bataryası gayet iyi onu inkar edecek yoktur diye düşünüyorum. Konuyu dikkatli okusaydın keşke...

Genelleme yapmış kötü diye.

İkinci el temiz alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı