24 bin TL okul ve iş odaklı laptop önerisi

imgenius

Kilopat
Merhaba, maksimum 24 bin TL'ye kadar üniversitede yazılım ve yarı zamanlı oyun oynamak için kullanabileceğim 144Hz ve çok uzun pil ömürlü bir bilgisayar arıyorum.
ASUS ROG Zephyrus GTX 1650 R7 5800HS buldum bu banda fakat çok pahalı geldi GTX 1650 için. Ayrıca aynı modelin 3050 olanını buldum fakat 60Hz. Bu cumaya kadar kesinlikle almalıyım çok acelesi var.

@messinicocugu yardımlarını bekliyorum. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi zephryus modelleri iyidir hocam ya da AMD işlemcili modellere bakın bu modelde MUX olabilir varsa pili uzun gider:

Merhaba, maksimum 24 bin TL'ye kadar üniversitede yazılım ve yarı zamanlı oyun oynamak için kullanabileceğim 144Hz ve çok uzun pil ömürlü bir bilgisayar arıyorum.
ASUS ROG Zephyrus GTX 1650 R7 5800HS buldum bu banda fakat çok pahalı geldi GTX 1650 için. Ayrıca aynı modelin 3050 olanını buldum fakat 60Hz. Bu cumaya kadar kesinlikle almalıyım çok acelesi var.

@messinicocugu yardımlarını bekliyorum. <3

Oyundan feragat ederseniz Apple MGN63TU/A MacBook Air 13.3 inc M1 8CPU 7GPU 8GB 256GB Uzay Grisi MGN63TU/A var çok uzun pil ömrü Windows laptoplar da özellikle Gaming odaklı cihazlarda zor.

Oyundan feragat ederseniz Apple MGN63TU/A MacBook Air 13.3 inc M1 8CPU 7GPU 8GB 256GB Uzay Grisi MGN63TU/A var çok uzun pil ömrü Windows laptoplar da özellikle Gaming odaklı cihazlarda zor.
Macos istemiyorum maalesef. Apple ve Monster eledim direk ayrıca. Cok teşekkürler öneriniz için. Main pc 240Hz ve windows olduğu için laptopumun en az 144hz olması gözümü daha az yorar diye düşünüyorum.
Dediğiniz gibi zephryus modelleri iyidir hocam ya da AMD işlemcili modellere bakın bu modelde MUX olabilir varsa pili uzun gider:
Ben bulamadim ama senin bildigin 144hz 3050 modeli var mi zephyrusun? Ancak 24K üstü olmamalı.

Bu modele bakılabilir, arkadaşımda bulunan modelde sessiz modda pili 4 saat civarı gidiyor.

macOS istemiyorum maalesef. Apple ve Monster eledim direk ayrıca. Cok teşekkürler öneriniz için. Main PC 240Hz olduğu için laptopumun en az 144Hz olması gözümü daha az yorar diye düşünüyorum.

Ben bulamadim ama senin bildigin 144Hz 3050 modeli var mi Zephyrus'un? Ancak 24K üstü olmamalı.

Yok hocam maalesef.

Bu modele bakılabilir, arkadaşımda bulunan modelde sessiz modda pili 4 saat civarı gidiyor.
Bunun yerime 6800H olanını almak istiyordum 2 kat daha fazla pil ömrü sunuyormuş incelemelere göre. Fakat hp desteğine sorduğuma göre boşta 3-4 saat yükte ancak 1-1.5 saat gidiyormuş ve eski sallanan kasa ile aynı kasa kullanılıyormuş hala.

Yok hocam maalesef.
Main bilgisayarim zaten masaüstü ve gayet yeterli. Acaba bu urünu almam israf mı olur bu fiyata? Nadir de olsa yaz tatilinde oyun oynarım veya kampüste sıkılınca vs. diye Ultrabook düşünmemiştim.

Son düzenleme:
Bunun yerime 6800H olanını almak istiyordum 2 kat daha fazla pil ömrü sunuyormuş incelemelere göre. Fakat HP desteğine sorduğuma göre boşta 3-4 saat yükte ancak 1-1.5 saat gidiyormuş ve eski sallanan kasa ile aynı kasa kullanılıyormuş hala.

Main bilgisayarim zaten masaüstü ve gayet yeterli. Acaba bu urünu almam israf mı olur bu fiyata? Nadir de olsa yaz tatilinde oyun oynarım veya kampüste sıkılınca vs. diye Ultrabook düşünmemiştim.

İhtiyaçlarınıza göre israf olmaz hocam bence.

Anladım acaba bu model 3050'ye kiyasla daha uzun süre gider mi pil olarak. Ya da kac saat gideceğine dair bilgiye nereden ulasabilirim?

76whrs pili var hocam en az 6 saat gider diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı