24 Kasım Kara Cuma'da bilgisayar toplama

Ben birde faizsiz taksit yapmak istiyorum onlineda olmuyormuş nasıl yapmamı önerirsin avmdeki mağazalarda 6 taksite kadar yapıyorlar

Bu arada 24 Kasım da indirim falan mı var anlamadım tüm PC'lerde yüzde 40 indirim mi var vatan da falan geçerli mi bu?
24 kasım kara cuma diye geçiyor bende tam emin değilim öyle diyorlar o yüzden oluşturdum yazıyı

Bütçeniz ne kadar toplamda monitör dahil veya hariç.
Monitör hariç olsun öncelikle 20yi geçmesin

AMD R5 5500 - RTX 4060 VENTUS 2X 8G OC - A520M-A PRO - 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

275 TL farka 5600 yapın işlemciyi, isteğe görede Corsair 1 TB SSD ve bence önemli olanda kasa kasayı Zalman yapmanızne
AMD R5 5500 - RTX 4060 VENTUS 2X 8G OC - A520M-A PRO - 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

275 TL farka 5600 yapın işlemciyi, isteğe görede Corsair 1 TB SSD ve bence önemli olanda kasa kasayı Zalman yapmanız.
Ne farkı var anlatabilir misiniz

Öncelikle işlemcinin üst versiyonu çooook uyguna geliyor aslında sistemi 5600 işlemci var sayıyoruz, 5600 5500'den daha kaliteli ve güçlü bir işlemci.

SSD tamamen durumunuza göre yani hafızası uygunsa alabilirsiniz, Corsair yazma ve okuma hızı eklediğiniz fiyata göre uygun.

Ve kasa bence sistemin en önemli parçalarından Power Boost hakkında hiç iyi yorumlar görmedim internette, hem kasa olarak hem PSU(güç kaynağı) olarak, sistem bir süre belki sorunsuz çalışır ama bir anlık elektrik kesintisi vs de güç kaynağı çok önemli. Aradaki farka değer bence.

Ne farkı var anlatabilir misini

Öncelikle işlemcinin üst versiyonu çooook uyguna geliyor aslında sistemi 5600 işlemci var sayıyoruz, 5600 5500'den daha kaliteli ve güçlü bir işlemci.

SSD tamamen durumunuza göre yani hafızası uygunsa alabilirsiniz, Corsair yazma ve okuma hızı eklediğiniz fiyata göre uygun.

Ve kasa bence sistemin en önemli parçalarından Power Boost hakkında hiç iyi yorumlar görmedim internette, hem kasa olarak hem PSU(güç kaynağı) olarak, sistem bir süre belki sorunsuz çalışır ama bir anlık elektrik kesintisi vs de güç kaynağı çok önemli. Aradaki farka değer bence.
Çok teşekkürler dikkate alacağım 24 kasım hakkında bilginiz var mı

Geri
Yukarı