24 Mart'ta ŞOK'a gelecek olan Rampage Gaming chair alınır mı?

göktuğ d

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben 24 Marta şoka gelecek olan Rampage'nin Gaming chairini almak istiyorum. Fakat ŞOK'ta ki satış fiyatı normal satış fiyatının çok altında(600 TL civarı). Ürünün orijinal olmama gibi bir durumu söz konusu olabilir mi? Neden bu kadar ucuz?

Merhaba, ben 24 Marta şoka gelecek olan Rampage'nin Gaming chairini almak istiyorum. Fakat ŞOK'ta ki satış fiyatı normal satış fiyatının çok altında(600 TL civarı). Ürünün orijinal olmama gibi bir durumu söz konusu olabilir mi? Neden bu kadar ucuz?
Ürünler orijinal o konu da sıkıntı yok. Alınır mı alınmaz mı o size kalmış. Şuan sözde oyuncu koltuğu dedikleri pahalıdan satılıyor. Ben şahsen almam. Ama ihtiyacınız varsa ürünün fiyatı da size uygunsa alınabilir.

Ürünler orijinal o konu da sıkıntı yok. Alınır mı alınmaz mı o size kalmış. Şu an sözde oyuncu koltuğu dedikleri pahalıdan satılıyor. Ben şahsen almam. Ama ihtiyacınız varsa ürünün fiyatı da size uygunsa alınabilir.

Neredeyse bütün günüm masa başında geçiyor almayı düşünüyordum fakat bu kadar ucuz olduğu için orijinal olup olmadığını anlayamadım.

Neredeyse bütün günüm masa başında geçiyor almayı düşünüyordum fakat bu kadar ucuz olduğu için orijinal olup olmadığını anlayamadım.
Aktüeller bizim ülkede uygun fiyatı amaçlıyor zaten. Çünkü internetteki fiyatıyla satmaya çalışsa alan olmaz yani. Fakat gün boyu masa başı iseniz rahat koltuk lazımdır size. Açıkçası sözde oyuncu koltukları yerine kaliteli ofis koltukları daha rahat ve kullanışlı olur sizin için.

Dostum bütçem çok daha yüksek olsa da ben de oyuncu koltukları alınır mı diye bir araştırma içerisindeyim.
Taşınacağımız için pahalı ve güzel bir koltuk düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve DH Forum'da özellikle oyuncu koltukları aşırı gömülüyor. Hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Açıkcası ben oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu tarzı, ama kaliteli bir şey bakacağım.
Fikir alışverişi olması açısından yazdım.

1000 TL'ye satılıyor.
Normal fiyatı 1700 tl diye biliyorum.
Dostum bütçem çok daha yüksek olsa da ben de oyuncu koltukları alınır mı diye bir araştırma içerisindeyim.
Taşınacağımız için pahalı ve güzel bir koltuk düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve DH Forum'da özellikle oyuncu koltukları aşırı gömülüyor. Hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Açıkcası ben oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu tarzı, ama kaliteli bir şey bakacağım.
Fikir alışverişi olması açısından yazdım.
Ofis koltukları çok kullanışlıdır eskiden ofis koltuğu kullanıyordum 4 5 yıl kullandım sorunsuz. Yeni koltuk almayı planlıyordum zaten böyle bir indirim görünce bunu almanın mantıklı olabileceğini düşündüm. Bir de bu forumda anlamadığım bir şekilde sürekli Rampage markası gömülüyor klavyem kulaklığım Rampage klavyeyi 3.5 yıla yakın bir zamandır kulaklığıda 2 yıla yakın zamandır kullanıyorum takır takır çalışıyorlar.
Aktüeller bizim ülkede uygun fiyatı amaçlıyor zaten. Çünkü internetteki fiyatıyla satmaya çalışsa alan olmaz yani. Fakat gün boyu masa başı iseniz rahat koltuk lazımdır size. Açıkçası sözde oyuncu koltukları yerine kaliteli ofis koltukları daha rahat ve kullanışlı olur sizin için.
Dediğim gibi normalde ofis koltuğu kullanıyordum fakat cidden çok büyük bir indirim oldu bence bu fırsatı kaçırmayı pek istemiyorum.

Geri
Yukarı