24 Mbps 15 kişi için yeterli mi?

Herkes bir internete 100 TL vermek istemiyor da ondan hocam.
Niye siz ultra zengin falan mısınız? Nasıl ödüyorsunuz, riske girip dağıtıyorsunuz ve oyun zevkinizden mahrum kalıyorsunuz. Ben ADSL alt yapı kullanırken Babam'ı bile çıkartmak için uğraşıyordum internetten. Yemişim akrabasını.

Niye siz Ultra zengin falan mısınız? Nasıl ödüyorsunuz, riske girip dağıtıyorsunuz ve oyun zevkinizden mahrum kalıyorsunuz. Ben ADSL altyapı kullanırken Babam'ı bile çıkartmak için uğraşıyordum internetten. Yemişim akrabasını.

Aynı sorunu yazlıkta yaşıyordum ve yazlığa fiber altyapı gelmiş o sorunum da kalmadı :)

Firmanın verdiği modemi kullanma, QoS ayarlayamazsın.

Genelde her ne kadar yasak olsa da görmezden geliniyor böyle durumlar yetkililer tarafından. Dikkat çekmediğin veya ciddi bir şey yapmadığın sürece ceza yemezsin.

Superonline kullanmanı tavsiye ederim ayrıca kendi modemin ile dağıt kablosuz interneti. Manuel IP ataması yap ve her cihazın internet hızını sınırlandır.

Bu arada bildiğim kadarıyla en güçlü filtrelemeyi Superonline sağlıyor, uğraş vermediğiniz sürece engelleme yapılan siteye erişim yapamazsınız. Kısacası internet işleriyle alakası olmayan biri internetten VPN indirip ceza yedirtebilecek bir şey yapamaz..

Yeni konular

Geri
Yukarı