24 Mbps internet 2 Mbps olarak gözüküyor

Ezewi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 24Mbps internetim mevcut ancak 2Mbps olarak gözüküyor. Yaz ayında böyle değildi, 11 Eylül'den sonra başladı bu durum. Aylardır böyle, müşteri hizmetlerini aramadım sürekli unuttuğumdan, bugün mutlaka arayacağım. Bir filmi bırakın, 10 dakikalık YouTube videosunu bile 1080p izleyemiyorum.

1708245151599.png

Hat değerlerini atarsan iyi olur bir de goknet altyapı sorgulama üzerinden sorgulama yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Hat değerli derken, nereden bakabilirim? Ayrıca, altyapı sorgulama da direkt köy istiyor, köyde yaşamıyorum.

Köy merkez olarak seç yok mu modemin ne internetten nasıl hat değerlerine bakıldığına bakabilirsin modemini söylersen daha iyi olur köyü merkez olarak seç.

Modem hat değerlerini atarsan iyi olur aslında hat değerini görmek için modemin arayüzüne girmen lazım tarayıcıdan ya da Chrome'dan 192.168.1.1 adresine gir kullanıcı adı admin şifrede admindir ya da olmazsa modemin arkasında yazar girdikten sonra genel ağ baş oradan DSL hat durumu ya da benzeri bir şey yazar o kısmı atacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı