24 MBPS internet 61 ping sorunu

skeironn

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum başlıkta yazdığı gibi arkadaşlar. Ben önceden 100 mbit internet kullaniyordum ve pingim 24'tü ondan sonra bana gelip dediler hattınız 100 MB'yi kaldırmıyor 50'ye düşürttüler ve pingim 24'ten 51'e fırladı kaç ay böyle oyun oynamak zorunda kaldım. Ondan sonra müdürlükle görüştüm bi kaç ayar yaptılar ve pingim 24'e tekrar sabitlendi sonra paket değiştirdim 100 mbit pakete geçtim. Pingim 51 oldu dayanamayıp bu seferde 24'e düşürdüm pingim 24'e sabitlendi gene ama sürekli akşamları pingim artıyor. Sanki benden başka biri interneti kullanıyormuş gibi oluyor. Yani nedir bu saçmalık niye böyle oluyor yardımcı olabilecek var mı? Şunu da belirteyim Türk telekom roket kullanırken 100 mbit internet alıyorum ve pingim gene 24 ama paket değişikliği olarak geçtiğimde 100 MB internete pingim 51'e sabitleniyor.
Şu an paketimi 35'mbit'e yükselttim ve 24 olan pingim 61'e sabitlendi arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı