24 Mbps internet nasıldır?

sylexWW

Picopat
İyi günler arkadaşlar, ben Turkcell Superonline'dan ev interneti aboneliği satın almıştım. Steam üzerinden Marvel Spider-Man gibi oyunları yüklerken 6 megabite kadar çıkıyordu ve bu benim için gayet iyiydi. 15 20 gün boyunca interneti bize sağlamadıkları için Türk Telekom'a geçmeye karar verdim. 24 Mbps internet sizce benim için yeterli midir veya daha düşüğü var mıdır? 5 yıl telefon internetiyle geçindiğim için ev interneti konularını pek bilmiyorum.

İyi günler arkadaşlar, ben Turkcell Superonline'dan ev interneti aboneliği satın almıştım. Steam üzerinden Marvel Spider-Man gibi oyunları yüklerken 6 megabite kadar çıkıyordu ve bu benim için gayet iyiydi. 15 20 gün boyunca interneti bize sağlamadıkları için Türk Telekom'a geçmeye karar verdim. 24 Mbps internet sizce benim için yeterli midir veya daha düşüğü var mıdır? 5 yıl telefon internetiyle geçindiğim için ev interneti konularını pek bilmiyorum.

İndirirken 6 Megabyte ile indirir o da 48 Megabit'e denk gelir. Yani Steam'de oyun indirirken 24 megabit yani 3 megabyte ile indireceksin. Bence düşük bir değer ama başka imkan yoksa idare eder.

Altyapınız iyiyse ve başka internet sağlayıcılarını destekliyorsa, Türk Telekom'dan uzak durun. Az para kaliteli internet için farklı operatörlere başvurabilirsiniz.

İndirirken 6 megabyte ile indirir o da 48 Megabit'e denk gelir. Yani Steam'de oyun indirirken 24megabit yani 3 megabyte ile indireceksin. Bence düşük bir değer ama başka imkan yoksa idare eder.

İndirirken 6 megabyte ile indirir o da 48 Megabit'e denk gelir. Yani Steam'de oyun indirirken 24 megabit yani 3 megabyte ile indireceksin. Bence düşük bir değer ama başka imkan yoksa idare eder.

Gerçekten çok az, peki Valorant'ta verdiği ms hakkında bir düşünceniz var mı? 6 megabit internet ile 35 MS alıyordum

Geri
Yukarı