24 Mbps internet nasıldır?

Dostum peki ne önerirsin bana şu an başvuru yaptım bazıları iyi bazıları kötü diyor FixNet'ede geciş yapabilirim bu Superonline bana soktukça soktu zaten eğer önermiyorsan başvuruyu nasıl iptal edebilirim.

Ha pardon başvuru yaptığım ISS milleni.com.

Ev İnterneti Müşterilerimiz İçin Duyurular | Millenicom umarım bunu görerek başvuru yapmışsınızdır. Bir de kendim 2016'dan beri aboneyim. Önermeyeceğim bir operator artık eskiden iyi önerirdim. Cunku cok zam yapıyor eskis igibi çözüm de yok. Vb. pingide iyi değil.

Ev İnterneti Müşterilerimiz İçin Duyurular | Millenicom umarım bunu görerek başvuru yapmışsınızdır. Bir de kendim 2016'dan beri aboneyim. Önermeyeceğim bir operator artık eskiden iyi önerirdim. Cunku cok zam yapıyor eskis igibi çözüm de yok. Vb. pingide iyi değil.

Dostum başvurumu yaptım ben interneti beğenmediğimde vs. sözleşmeyi iptal ettiğimde benden ücret talep ediyorlar mı? Artı olarak zam söz konusu olurmu tekrardan 35mbps 159tl olan paketi aldım 99tl/3ay'da kurulum ücreti istediler

Dostum başvurumu yaptım ben interneti beğenmediğimde vs. sözleşmeyi iptal ettiğimde benden ücret talep ediyorlar mı? Artı olarak zam söz konusu olur mu tekrardan 35Mbps 159TL olan paketi aldım 99tl/3ay'da kurulum ücreti istediler.

Tahhüütsüz aboneliklerde ve sıfır kurulumlarda 3 ay bekleme sıkıntısı yok iptal edip X bir firmaya geçebilirsin ama kurulum ücretini zorunlu tutabilirler belki yaptıkları bu kampanya indirimini de isteyebilirler bir sorun derim. 5TL daha verip FixNet'e 100Mbps vardı. Onlarda 3 aya bölüyorlardı sanırım taksitle 300TL'di kurulum ücreti en son. Umarım memnun kalırsın. 2-3 ay sonra attığım fiyatan faturalandırılırsın fakat 2-3ay içinde Millenicom'a zam gelirse daha pahalı olabilir tabii.

Tahhüütsüz aboneliklerde ve sıfır kurulumlarda 3 ay bekleme sıkıntısı yok iptal edip X bir firmaya geçebilirsin ama kurulum ücretini zorunlu tutabilirler belki yaptıkları bu kampanya indirimini de isteyebilirler bir sorun derim. 5TL daha verip FixNet'e 100Mbps vardı. Onlarda 3 aya bölüyorlardı sanırım taksitle 300TL'di kurulum ücreti en son. Umarım memnun kalırsın. 2-3 ay sonra attığım fiyatan faturalandırılırsın fakat 2-3ay içinde Millenicom'a zam gelirse daha pahalı olabilir tabii.

FixNet'e bir bakmam lazım peki başvuru iptalini nasıl yapabilirim port yok dediler 30 gün içinde bilgi verilecek dendi.

3 megabit gerçekten çok azmış be pahalıymış bir de Superonline gayet bütçe dostuydu ama bozdu bir zamandan sonra.

Ben 1 1.5 yıldır TurkNet kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşanmadı aşağı yukarı 12 mgbyt indirme hızı aldım Steam'den , bakmanızı tavsiye ederim.

Ben 1 1.5 yıldır TurkNet kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşanmadı aşağı yukarı 12 mgbyt indirme hızı aldım Steam'den, bakmanızı tavsiye ederim.

Evet güzel ama maalesef tek bir paket var diye biliyorum öyle bir şey var mı çünkü aylık olarak internete verebileceğim maksimum bütçe 180TL.

Kardeş bak ben de urfadayım Karaköprüdeyim hatta. Sen sen ol TurkNet'e bulaşma karaköprüde yenişehir tarafında, iyi diyorlar ama bizim burada ne TurkNet ne Superonline adamakıllı çalışıyor. Şu an Türk Telekom kullanıyorum 100/16 paketindeyim. 240TL'ye çıktı Mart ayında 2 yıllık yaptım sözleşmeyi tavsiye ederim urfa için.
Bu da az evvel yaptığım test sonucu:
Oyunlarda ping konusunda Sıkıntı yok Valorant 25-30 bandında, EU serverli oyunlar 52-74 arası değişiyor Maximum 82 gördüm.

Kardeş bak ben de urfadayım karaköprüdeyim hatta. Sen sen ol TurkNet'e bulaşma karaköprüde yenişehir tarafında, iyi diyorlar ama bizim burada ne TurkNet ne Superonline adamakıllı çalışıyor. Şu an Türk Telekom kullanıyorum 100/16 paketindeyim. 240TL'ye çıktı Mart ayında 2 yıllık yaptım sözleşmeyi tavsiye ederim urfa için.
Bu da az evvel yaptığım test sonucu:
Oyunlarda ping konusunda sıkıntı yok Valorant 25-30 bandında, EU serverli oyunlar 52-74 arası değişiyor maximum 82 gördüm.

Yurt içi TT iyi ama yurt dışı önermem.

Geri
Yukarı