24 Saat sonra hangi oyun bedava olacak?

EA daha Steam'e vermedi BF1'i, Epic'e mi verecek? Bu arada Rainbow Six Siege ve RDR2 imkansız, hayalden ibaret. Keşke olsa ama imkansız. En azından şu an öyle gözüküyor.

Latife yapıyorum zaten ama GTA 5 ve Civilization VI'dan sonra Epic Games'in hiç latife yapacağını sanmam. Adamlar savaş açtı ve galip olmadan ayrılmak istemiyor. Her şeyi yaparlar.

Latife yapıyorum zaten ama GTA 5 ve Civilization VI'dan sonra Epic Games'in hiç latife yapacağını sanmam. Adamlar savaş açtı ve galip olmadan ayrılmak istemiyor. Her şeyi yaparlar.
Onlar yapar da Rockstar, EA ve Ubisoft yapar mı? Epic yaptığı gibi Online'a girenler banlanır. Red Dead Online hileden geçilmez, R6 ve BF1 de aynı şekilde. Yaptırmazlar yani, yaptırırlarsa da bedava alanları banlarlar. GTA 5'de yapmadıkları şey mi?

Onlar yapar da Rockstar, EA ve Ubisoft yapar mı? Epic yaptığı gibi Online'a girenler banlanır. Red Dead Online hileden geçilmez, R6 ve BF1 de aynı şekilde. Yaptırmazlar yani, yaptırırlarsa da bedava alanları banlarlar. GTA 5'de yapmadıkları şey mi?

Ne yalan söyleyeyim GTA 5'i aldım ve banlananları duyunca birkaç ay ortalığın sakinleşmesini bekliyorum. Belki o zaman indirip oynarım.

Herkesin bildiği gibi Epic Games önce GTA V'i sonra da Civilization V'i'yı bedava yaptı. Yeni oyunun gelmesine 1 gün kaldı, Civilization IV'yı almak için son gün. Sizce hangi oyun bedava olacak? Bence Borderlands: The Handsome Collection.

Zaten verilecek oyunlar sızdırıldı.Borderlands: The Handsome Collection sen mi tahmin ediyorsun şimdi yani :D Haziran 4 te ark survival evolved verilecek zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı