Yakın zamanda bedava olacak oyunlar var mı?

Şu an Just Cause 4 Epic Games'de bedava. Her 10 günde bir güzel bir oyun hediye ediyorlar. Ben 1 ayda Watch Dogs, World War Z ve Just Cause 4 sahibi oldum. 14 Nisan'da uPlay bedava assasin's Creed 2 verdi.

Epic Games bu konuda en başarılısı şu aralar. Her hafta çok iyi oyunlar hediye ediyorlar, mutlaka bir hesabınız olsun ve ekleyin.

Evet hatta en iyisi. Steam gibi değil. Adamlar 40 yılda bir indirim yapıyor, ücretsiz oyun olarak da dandik oyunlar veriyor. Ama güzel indirimler yapıyorlar. İndirim konusunda Steam daha iyi.

Evet hatta en iyisi. Steam gibi değil. Adamlar 40 yılda bir indirim yapıyor, ücretsiz oyun olarak da dandik oyunlar veriyor. Ama güzel indirimler yapıyorlar. İndirim konusunda Steam daha iyi.
En iyisi de neye göre en iyisi? En çok oyuncu bulandıran mı, en çok incelemeye sahip olan mı, en çok oyun satan mı neye göre Epic hepsinden iyi oluyor? Bunu da açıklarsanız katılabiliriz veya katılmayız. Ama bence diye bir şey demeden direkt istatistik ve kendini kanıtlayabilirlik açısından 'Steam en iyisi.'

Geçen ilk kez indirdim Kingdom Come: Deliverance'yi ücretsiz almak için arayüzde gözüm kanadı resmen bu nasıl bir kasma arkadaş. Hele Just Cause 4'ü alayım dedim aman aman, mavi ekran vermeyen PC "Üzgünüm bir sorunla karşılaştık :(" dedi. 😄

En iyi olabilmek için önce rakibin gibi özellikler barındırmalısın ki rekabet edebilesin. Oldu o zaman yarın bir gün Epic tarzında hiçbir özelliği bulunmayan bir firma GTA 5, Bannerlord gibi birkaç oyunu bedava versin onu da en iyisi yapalım. Zaten şu forumda kaç kişi aktif Epic kullanıyor, kaç kişi Steam kullanıyor? Bence 100 kişinin belki 5 veya 6'sı kullanıyordur onun sebebi de ücretsiz oyunları oynamak içindir. Hatta şunu bile sorayım kaç kişi para ile oyun alacak olsa Epic'ten alır? Anca Steam ile arasında en az 20 lira fark olursa alınabilir.

O yüzden en iyi tanımı ücretsiz oyun dağıtarak belirlenemez, belirlenmemeli.

Son düzenleme:
PS4 sahibiysen Uncharted Nathan Drake Collection ve Journey ücretsiz veriliyor. Hesabına eklediğin zaman sonsuza kadar sende kalıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı