24 Şubat 2024 Yılında ne olacak?

Sjw'ler her şeyi abartan topluluk değil mi?
Sjw, eş cinsellik, ırkçılık, veganizm, feminizm gibi konuların sürekli bir şekilde olumlanması ve öne çıkartılması nedeni ile kullanılan aşağılama terimine verilen isimdir. Bu tarz fikirlerin bulunduğu içeriklere ya da içerikleri kullanan kişilere sjw terimi kullanılabilmektedir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlamak için bu videoyu izleyebilirsin.

Son düzenleme:
Sjw, eş cinsellik, ırkçılık, veganizm, feminizm gibi konuların sürekli bir şekilde olumlanması ve öne çıkartılması nedeni ile kullanılan aşağılama terimine verilen isimdir. Bu tarz fikirlerin bulunduğu içeriklere ya da içerikleri kullanan kişilere sjw terimi kullanılabilmektedir.

Bir de Sjw'nin aslında social justice Warrior olduğunu biliyoruz. Onlar LGBT gibi insana faydası olmayan hareketleri destekliyorlar.

Aklıma bir şey geldi. O siberzorbaları Egm'ye şikayet ettin mi?
EGM değil, babamla adliye binasına gidip denedik şansımızı. Hiçbir işe yaramadı. 2 Yıl geçti aradan. Zaten mantıklı değildi işe yarayacağını düşünmek. Siteler yurtdışı kaynaklı ve IP vermiyor. Sitenin kurucusu zorbalık amaçlamışsa zaten ümidi kesmek lazım baştan. Tek çözüm sitelerin hacklenmesi. Kısaca olayın özeti; Gerçek hayatta bunlar bir suç işlemedikçe, hiçbir şey işlemez. Bana zorbalık yapanlardan birinin adını soyadını edindim bu arada. Fakat kendisi reşit bile değil ve Kıbrıs'ta yaşıyor. Adı Ata, soyadını vermeme gerek yok gibi... İddiaya göre babası polismiş o çocuğun. Babası polis olan bir çocuğun, böyle pis işlere karışacağı aklıma bile gelmezdi açıkçası.

Egm değil, babamla adliye binasına gidip denedik şansımızı. Hiçbir işe yaramadı. 2 yıl geçti aradan. Zaten mantıklı değildi işe yarayacağını düşünmek. Siteler yurt dışı kaynaklı ve IP vermiyor. Sitenin kurucusu zorbalık amaçlamışsa zaten ümidi kesmek lazım baştan. Tek çözüm sitelerin hacklenmesi. Kısaca olayın özeti; gerçek hayatta bunlar bir suç işlemedikçe, hiçbir şey işlemez. Bana zorbalık yapanlardan birinin adını soyadını edindim bu arada. Fakat kendisi reşit bile değil ve Kıbrıs'ta yaşıyor. Adı ata, soyadını vermeme gerek yok gibi... İddiaya göre babası polismiş o çocuğun. Babası polis olan bir çocuğun, böyle pis işlere karışacağı aklıma bile gelmezdi açıkçası.

Ben de zorbalığa uğradım kolejde, votekick yedim zaten sürekli Team Fortress 2'de. Bana sürekli küfür ederlerdi, bende onlara ederdim. Hatta tecdestroyer denilen bu zat bana zorbalığa uğrattı, olay YouTube kanalıma kadar gitti. Bu zorbaların amacı ne bilmiyorum ki. Nightly beni 4 ay internetten soğuttu, ona çok destek verdiler. Biliyor musun benim ideolojim vatan partili olmadan önce Liberalizm'di. Kendimi komünist zannediyordum fakat aslında ben Sjw'dim. Hatta yanderedev‘e email attığım bile oldu. Şimdi zorbalık azaldı fakat geçmişimi değiştiremediğim için davranışlarımı değiştirdim. Allah'tan beni 4Chan'e koymamışlar.

Ben de zorbalığa uğradım kolejde, votekick yedim zaten sürekli Team Fortress 2'de. Bana sürekli küfür ederlerdi, bende onlara ederdim. Hatta tecdestroyer denilen bu zat bana zorbalığa uğrattı, olay YouTube kanalıma kadar gitti. Bu zorbaların amacı ne bilmiyorum ki. Nightly beni 4 ay internetten soğuttu, ona çok destek verdiler. Biliyor musun benim ideolojim vatan partili olmadan önce Liberalizm'di. Kendimi komünist zannediyordum fakat aslında ben Sjw'dim. Hatta yanderedev‘e email attığım bile oldu. Şimdi zorbalık azaldı fakat geçmişimi değiştiremediğim için davranışlarımı değiştirdim. Allah'tan beni 4Chan'e koymamışlar.
Hocam 4Chan ve türevi boardlar çok korkunç. Deepweb'ten CP ve öldürme gibi videoları indirip, oralarda paylaşabiliyorlar. Şimdi diyeceksiniz belki o zaman o board sitelere neden giriyorum diye? O sitelerin varlığından haberim bile yoktu aslına bakarsanız... O siteler bana zorbalık yapıp, hakkımda dedikodu yapmaya başlamalarından ötürü o sitelere bakmaya başladım. Benimle uğraşmayı bıraksalar zaten o sitelere hayatta girmem. Düşük seviye anonimlerin kendi kişisel dertleri ve tuhaf kanlı fantezileri zerre umrumda olmaz. Onlar beni unutsa, bende onları unutacağım. Herkes kendi hayatına döner umarım tez zamanda.

Kısa sürsede bi' dönem kız arkadaşım oldu ve bunu discord'tan aslında trol olupta, troll olduğunu farketmeden önce kız arkadaşımın yani sevgilimin olduğundan bahsetmiştim. Sitedeki troller bildiğin sinir krizine girmiş "Erdem'in sevgilisi mi var? ERDEM'İN SEVGİLİSİ Mİ VAR!?" diyip, intihar edeceğim gibi şeyler yazmışlar. Sorunlu abi bunlar. Zaten o kızla ayrılalı oluyor baya. Anlaşamadık. Tek derdi sex olan birisiydi ve türk bile değildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı