240-280 Hz monitör önerisi

reonaslyhness

Hectopat
Merhaba,

240-280hz bütçe fark etmeksizin monitör önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Ekran kartım 3060Ti

Mantıklı bir seçim olur mu? Tek sıkıntı hoparlör olmaması.

ASUS ROG daha iyi. Fabrika çıkışlı Delta'e < 2 gözüküyor ve Fast IPS teknolojisi var. Işık sızması olmaz renkler gerçek değerlere daha yakın.

Kağıt üzerinde ki değerler. Paneli güçlü değil. Gerçek ROG serisinden değil bu monitör.

Kağıt üzerinde ki değerler. Paneli güçlü değil. Gerçek ROG serisinden değil bu monitör.
Hocam başka önerebileceğiniz fiyat fark etmeksizin bir monitör var mı?

360hz almayı isterdim lakin 360 fps sabit almıyorum genel olarak 310-320 bazen 280 e düşüyor.

@Saint Lucia
bu monitör alınır mı sizce?

Bunu almak isterdim ama 360 fps alamıyorum malum 310-320 aralığında

Son düzenleme:
Bu monitör alınır mı sizce?

Dostum Alienware alabiliyorsan hiç düşünmeden al. Kalitesi ve performansı tartışılmaz.
Tamam Agon'da güzel. İndirime girmesi onu alınabilecek monitör potasına sokmuş. Fakat oyunculuk alanında baktığın Alienware kült bir monitördür.
FPS ve Hz olayını Sync açarak ya da FPS sabitleyerek halledersin. Alabiliyorsan yüksek Hz'li monitör al. 1080P'ye normalde bu paralar ödenmez. Fakat performans girdiği zaman araya konu değişiyor.

Dostum Alienware alabiliyorsan hiç düşünmeden al. Kalitesi ve performansı tartışılmaz.
Tamam Agon'da güzel. İndirime girmesi onu alınabilecek monitör potasına sokmuş. Fakat oyunculuk alanında baktığın Alienware kült bir monitördür.
FPS ve Hz olayını Sync açarak ya da FPS sabitleyerek halledersin. Alabiliyorsan yüksek Hz'li monitör al. 1080P'ye normalde bu paralar ödenmez. Fakat performans girdiği zaman araya konu değişiyor.
Teşekkürler bilgilendirmeniz için peki 2k yüksek hz önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Geri
Yukarı