240-280 Hz monitör önerisi

Dell 27 inç eğer amaç Full time FPS oyunculuğu değilse önerimdir.
Dell 31" bu hem daha ucuz hem daha büyük. Tercih edilebilir.

Alternatifler,
Asus kendini kanıtlamış bir modeldir. F/P diyebiliriz.
Kusura bakmayın bu alanda etkin bilginiz olduğu için çok soru soruyorum şu an kullandığım monitör BenQ EX2510 144 hz sizce ikinci el piyasasında ne kadar değeri vardır? Garantisi devam ediyor 1 yıl 1 ay süre olarak.

Kusura bakmayın bu alanda etkin bilginiz olduğu için çok soru soruyorum şu an kullandığım monitör BenQ EX2510 144 Hz sizce ikinci el piyasasında ne kadar değeri vardır? Garantisi devam ediyor 1 yıl 1 ay süre olarak.

Estafurullağ ne kusuru lafı dahi olmaz. Her daim aklınıza takılanları çekimeden sorun. Bu amaçla buradayız.

EX2510 güzel monitördür. Sıfırı 5-6K arası oynuyor. Temiz bakmışsın ve garantisi hala devam ediyor. Yani az değer kaybı olacaktır. 4, 5K'den koy. 4K'ya kadar pazarlığın olsun. BenQ normalde de payalıdır. Ölü fiyata koyma. Süreç uzar satılmaz ise tekrar konuşuruz.

Estafurullağ ne kusuru lafı dahi olmaz. Her daim aklınıza takılanları çekimeden sorun. Bu amaçla buradayız.

EX2510 güzel monitördür. Sıfırı 5-6K arası oynuyor. Temiz bakmışsın ve garantisi hala devam ediyor. Yani az değer kaybı olacaktır. 4, 5K'den koy. 4K'ya kadar pazarlığın olsun. BenQ normalde de payalıdır. Ölü fiyata koyma. Süreç uzar satılmaz ise tekrar konuşuruz.
Çok teşekkürler.

@Saint Lucia

Hangisini tercih ederdiniz?

Son düzenleme:
Hangisini tercih ederdiniz?

Aralarında fark yok desem yeridir. FPS oyuncularının dikkat ettiği özellikler bu resimde gördüğünüz değerlerdir. Fakat olayın değiştiği bir kısım var. NVIDIA kart kullanıyorsun ve Dell Alienware 25 AW2521H monitörde gömülü G-Sync var. Tartışmasız tercihim olurdu.

1676975037056.png

1676974111306.png

Aralarında fark yok desem yeridir. FPS oyuncularının dikkat ettiği özellikler bu resimde gördüğünüz değerlerdir. Fakat olayın değiştiği bir kısım var. NVIDIA kart kullanıyorsun ve Dell Alienware 25 AW2521H monitörde gömülü G-Sync var. Tartışmasız tercihim olurdu.

Eki Görüntüle 1677167

Eki Görüntüle 1677137
AOC AGON AG254FG 24.5 360hz bu model nasıl sizce bu modelin fiyatının düşmesini beklemeli miyim?

Alienware monitöre göre artı olarak hoparlörü var eski BenQ monitörümde olduğu için çok memnundum ve bazen film vs. izliyordum sürekli oyun oynamıyorum yani panel olarak pek bilgiye erişemedim siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

AOC Agon 27 inç modeli almak pek istemiyorum 1080p için büyük gibi sanki.

AOC AGON AG254FG 24.5 360Hz bu model nasıl sizce bu modelin fiyatının düşmesini beklemeli miyim?

Alienware monitöre göre artı olarak hoparlörü var eski BenQ monitörümde olduğu için çok memnundum ve bazen film vs. izliyordum sürekli oyun oynamıyorum yani panel olarak pek bilgiye erişemedim siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

AOC Agon 27 inç modeli almak pek istemiyorum 1080p için büyük gibi sanki.

AOC Agon AG254FG Review: Blinding Speed, Accurate Color detaylı incelemesi burada mevcut. Bu tip ürünleri ülkemizde inceleyenler yok desem yeridir.

Ben Agon'ları beğeniyorum. Alınır mı? Sorusuna cevabım olumludur. Fakat Dell'e kıyasla almak yanlış olur. Çünkü Alienware serisi ve bazı modelleri (konuştuklarımız özellikle) 360Hz potasında bütçesinde lider sayılacak monitörler. Agon aldın diye üzülmezsin bu arada. Üzmez buna eminim çünkü. AOC hakkını veriyor üretimde.

Hocam kutusuz olması fiyatı ne kadar etkiler? atmışım 🥹

Hocam kutusuz olması fiyatı ne kadar etkiler? Atmışım 🥹

Kutusuz ürün alıcıyı etkiler. Olumsuz bir hava yaratır kutusuz ürün. Siz şu anlık fiyat konusuna değinmeyin. Ürünün kutusuz olduğunu belirtin yalnız. Belki alıcı buna takılmayacaktır. Durduk yere fiyatı aşağı çekmeye gerek yok. Ortamı germeden satış yapmak lazım. Eğer alıcı kutu için fiyatta çekimser davranırsa pazarlık için tolerans verin.

Kutusuz ürün alıcıyı etkiler. Olumsuz bir hava yaratır kutusuz ürün. Siz şu anlık fiyat konusuna değinmeyin. Ürünün kutusuz olduğunu belirtin yalnız. Belki alıcı buna takılmayacaktır. Durduk yere fiyatı aşağı çekmeye gerek yok. Ortamı germeden satış yapmak lazım. Eğer alıcı kutu için fiyatta çekimser davranırsa pazarlık için tolerans verin.

Alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı