240 CC naked tarzı motor önerisi

serdar k.

Kilopat
2 yıl 125CC vitesli motosiklet kullandım ve geçen sene sattım hocam. 2024'te 250CC şöyle Honda, Yamaha gibi kaliteli naked tarzı bir motosiklet almak istiyorum. Öneriniz var mı acaba model olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
CB250R bakabilirsin tek eksi yönü tek silindir. Dukelara bakabilirsin torkları üst seviyede. MT25 bakabilirsin. Bu arada kesinlikle triumph trident 660 denemeni tavsiye ederim.
Senin yerinde olsam açıkçası mt25 alırırdım.

Bi japon olmasada nk400 de bakabilirsin

KTM Duke 250 bakabilirsin.

Hocam fiyatına göre çok güzel motor ancak kafası sineğe benziyor sanki. 😄

Hornet yavrusu CB 250 R ile devam edilebilir.
CB250R kafama çok yattı hocam.Vücut naked kafa retro bir görünüm sağlıyor.Gerçekten hoşuma gitti.

CB250R bakabilirsin tek eksi yönü tek silindir. Duke'lara bakabilirsin torkları üst seviyede. MT25 bakabilirsin. Bu arada kesinlikle Triumph Trident 660 denemeni tavsiye ederim.
Senin yerinde olsam açıkçası MT25 alırırdım.

Bir Japon olmasa da NK400 de bakabilirsin.

Tek silindir olması yakıt bakımından iyi sanırım. Şu ekonomide işime gelir vallahi ne yalan söyleyeyim 😄.Duke'un kafasını beğenemedim ne yazık ki.
Trident 660 alacak bütçem yok😭.elbet bir gün.
Vallahi hocam NK400 olacağına 125CC Japon olsun o derece.
MT25 ve CB250R kapışacak gibi. Kılıcı keskin olan kazansın ancak fiyat ve şahsi düşünceme göre görünüş bakımından CB250R bana çok daha yakın.
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

CB250R kafama çok yattı hocam. Vücut naked kafa retro bir görünüm sağlıyor. Gerçekten hoşuma gitti.

Tek silindir olması yakıt bakımından iyi sanırım. Şu ekonomide işime gelir vallahi ne yalan söyleyeyim 😄.Duke'un kafasını beğenemedim ne yazık ki.
MT25 ve CB250R kapışacak gibi. Kılıcı keskin olan kazansın ancak fiyat ve şahsi düşünceme göre görünüş bakımından CB250R bana çok daha yakın.

Tasarım konusu size kalmış hocam hız konusunda tatminkar bir motor, o zaman mt 25e yönelebilirsiniz, ama tabii ki sizin hoşuna giden içinize yatan motoru alın bence pişman olmazsınız en azından.

CB250R kafama çok yattı hocam.Vücut naked kafa retro bir görünüm sağlıyor.Gerçekten hoşuma gitti.

Hocam çok ön yargınız olmasın yani açıkçası ben 10 yıllık japona bineceğime sıfır hintliye vs binerim daha mantıklı. Bence cb250r veya mt25 alın bütçeniz el veriyor ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı