240 GB M.2 SSD önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar Gigabyte A320 S2H anakart kullanıyorum M.2 SSD alacağım hangi marka modeli önerirsiniz?
Şu modelleri araştırdım ikisi arasından PNY olan daha sağlam diye okudum sizin de fikirlerinizi almak isterim.

@@PossibleTurco

Son düzenleme:
Hocam alternatifi ne için kullanabiliriz bu karşılaştırmada? Merakımdan soruyorum.

1662659866981.png

Epey karşılaştırması böyle, soldaki Seagate. Doğru mu bilgiler? TRIM, Smart, 3D TLC PNY de yok mu? Yoksa pny alınmaz mı ?

Hocam alternatifi ne için kullanabiliriz bu karşılaştırmada? Merakımdan soruyorum.

Eki Görüntüle 1511977

Epey karşılaştırması böyle, soldaki Seagate. Doğru mu bilgiler? TRIM, Smart, 3D TLC PNY de yok mu? Yoksa pny alınmaz mı ?
Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. İkisi de çok yakın modeller, ikisinde de E12S var fakat FC510'da 96L NAND var iken CS3030'da 64L var.
Epey ile değil de incelmelerine bakarak karşılaştırma yapmanız daha doğru olur daha detaylı incelemiş olursunuz.

3030 alabilirsin.

Hocam A2000 direkt eleniyormuş zaten bunların yanında ki fiyat olarak da ucuz a2000.
Lakin özellik farkı var bir tık pek anlamıyorum ama 34 TLC, TRIM önemli şeyler mi CS3030 da yok mu acaba?

Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. İkisi de çok yakın modeller, ikisinde de E12S var fakat FC510'da 96L NAND var iken CS3030'da 64L var.
Epey ile değil de incelmelerine bakarak karşılaştırma yapmanız daha doğru olur daha detaylı incelemiş olursunuz.
Demek istediğim şu hangisi daha iyi?

Ne açıdan iyi?

NAND olarak FC510 biraz daha iyi onun dışında pek fark yok. Beğendiğini alabilirsin.

Siz demeseniz firrecuda aklımda yoktu. Yazılım olarak ve dediğiniz değerden ötürü sanırım çok azıcık daha iyi. Fiyat farkı da olmadığına göre Seagate almalıyım. Doğru mu?

FireCuda 510 sipariş ettim. 800 TL diğer yerlerde son 2 ürün vardı uyguna aldım.

1 Ürün kaldı şuan.

@Haylaz2961 teşekkürler öneriniz için.

Son düzenleme:
Siz demeseniz firrecuda aklımda yoktu. Yazılım olarak ve dediğiniz değerden ötürü sanırım çok azıcık daha iyi. Fiyat farkı da olmadığına göre Seagate almalıyım. Doğru mu?

FireCuda 510 sipariş ettim. 800 TL diğer yerlerde son 2 ürün vardı uyguna aldım.

1 Ürün kaldı şuan.

@Haylaz2961 teşekkürler öneriniz için.
Umarım bozuk çıkmaz..

Geri
Yukarı