240 Hz monitör önerisi

Bütçe
4000
Dell çok güzel, ghosting olayını ilk kez sizden duyuyorum. Umarım indirime girer.
yani bende sadece bir yerde gördüm ama derine indiğim zaman daha çok yere gördüm
Saol o zaman dediğin gibi canlı bağlandan sorayım
Biraz daha araştırdım 4 ms modunda hiç birşey yokken 1 ms modunda ghosting olduğu söyleniyor bulduğum konuya atayım................................
.
yani bende sadece bir yerde gördüm ama derine indiğim zaman daha çok yere gördüm

.
attığım linkten inceleyebilirsin.

.

attığım linkten inceleyebilirsin.
Nerede gördün? Link atabilir misin?

Extreme OverDrive ayarında iyi sonuç vermemesi problem değil. Çoğu monitörde durum bu şekilde zaten. Fast ayarını kullandığın zaman temiz bir şekilde en iyi tepkimeyi elde ediyorsun.
Ben de immortalım monitörüm 21.5 60 Hz. Acaba 240 Hz alsam radyant olur muyum?
Hahaha, o daha çok kola bağlı hocam :D. Valorant gibi hızlı bir oyunda fark olacaktır elbette.

Extreme OverDrive ayarında iyi sonuç vermemesi problem değil. Çoğu monitörde durum bu şekilde zaten. Fast ayarını kullandığın zaman temiz bir şekilde en iyi tepkimeyi elde ediyorsun.

Hahaha, o daha çok kola bağlı hocam :D. Valorant gibi hızlı bir oyunda fark olacaktır elbette.
super fast kullansam çok sorun yaşarmıyım ve sonunda a olan model de fark yaşatmaz deil mi

İlla kavisli istiyorum diyorsan 27 inç bakmalısın daha önce 24 inç Curved kullandım ve gerçekten çok küçük gibi gözüküyor kavisli olduğundan.

Latife yapmıştım. Senin gibi düşünüyorum ben de. :) Çünkü bu Hz olayının gereksiz abartıldığını düşünenlerdenim.
Monitörün 144Hz ama bir fark göremedim ben mesela.

Latife yapmıştım. Senin gibi düşünüyorum ben de. :) Çünkü bu Hz olayının gereksiz abartıldığını düşünenlerdenim.
Monitörün 144Hz ama bir fark göremedim ben mesela.
Hocam 144 ile 240 arasındaki farkı nasıl anlayamadınız

Yeni konular

Geri
Yukarı