240 TL Kulaklık önerisi

Lovebeer24

Kilopat
Daha fazla  
Evet başlıktada yazıyor zaten. 300 TL son bütçem.

G430 ve GAMECOM 780 önerileri gördüm fakat 780'de driver sorunu var ve bende windows 10 kullanıyorum ve korktum biraz.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başlıktada yazıyor zaten. 300 TL son bütçem.

G430 ve GAMECOM 780 önerileri gördüm fakat 780'de driver sorunu var ve bende windows 10 kullanıyorum ve korktum biraz.
Önerilerinizi bekliyorum.
GAMECOM 780 kullanıcısıyım. Sanırsam 2013 veya 14 gibi bir senede alınmış. Driver problemini supportla görüştüğümde bana özel driver attılar. Driverın aslında pek bir önemi yok bu kulaklıkta :) Bana kalırsa tak çalıştır güzel bir kulaklık. Driver yüklendiğinde dolby sistemi ayarlanabiliyor. Ama ben dolby aktif kullanmıyorum. Açınca ses daha canlıymışçasına geliyor fakat nedense pek sevemedim. Oyun ve müzikte dolby kapalı tutarım. Kısaca driver problemine takılmayın.

GAMECOM 780 kullanıcısıyım. Sanırsam 2013 veya 14 gibi bir senede alınmış. Driver problemini supportla görüştüğümde bana özel driver attılar. Driverın aslında pek bir önemi yok bu kulaklıkta :) Bana kalırsa tak çalıştır güzel bir kulaklık. Driver yüklendiğinde dolby sistemi ayarlanabiliyor. Ama ben dolby aktif kullanmıyorum. Açınca ses daha canlıymışçasına geliyor fakat nedense pek sevemedim. Oyun ve müzikte dolby kapalı tutarım.

Ses kartı bulunan bir kulaklık tercihimdir bu yüzden driveri önemli olabilir galiba g430 tercih edeceğim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı