240 TL'ye Steam sepeti önerisi

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Hocam şu zamanlarda herkes yapıyor ben de eksik kalmıyayım dedim. 240 TL gibi bir bütçem var şu anlık sepet güzel mi? Önerebileceğiniz bir oyun var mı varsa söyleyebilirsiniz. Oyun tavsiyelerine açığım.

Futbol ve yarış oyunları dışında önerirseniz daha iyi olur

1698766794998.png

Extra olarak; Severed Steel ekledim.

Şöyle hesabım oyun önerisi için bakmak istersiniz diye;

Hocam şu zamanlarda herkes yapıyor ben de eksik kalmıyayım dedim. 240 TL gibi bir bütçem var şu anlık sepet güzel mi? Önerebileceğiniz bir oyun var mı varsa söyleyebilirsiniz. Oyun tavsiyelerine açığım.

Futbol ve yarış oyunları dışında önerirseniz daha iyi olur

Eki Görüntüle 1997951
Extra olarak; Severed Steel ekledim.

Şöyle hesabım oyun önerisi için bakmak istersiniz diye;

Hocam back 4 blood şuan 49 TL bence alınır ki aldım

Hocam Back 4 Blood şu an 49 TL bence alınır ki aldım.

Hocam almak istiyorum ama alsam bile oynayacak arkadaş yok tanıdıklarımın çoğunun PC si olmadığı için bunun gibi çok fazla Online oyunu almaktan vazgeçtim.

Hocam almak istiyorum ama alsam bile oynayacak arkadaş yok tanıdıklarımın çoğunun PC si olmadığı için bunun gibi çok fazla Online oyunu almaktan vazgeçtim.

Bir de farklı insanlarla oynama varsa oda güzel olmuyor birlikte tanıdıklarla eğlenmiyeceksek.

Bir de farklı insanlarla oynama varsa oda güzel olmuyor birlikte tanıdıklarla eğlenmiyeceksek.
Hocam bendede aynı durum var ama eğleniyorum

Geri
Yukarı