2400 MHz v1.2 CL17 RAM önerisi

SONAKINCI31

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ASUS TUF Gaming FX505dt BQ-190 laptopum var. 2400 MHz v1.2 CL17 RAM önerir misiniz? 8gb lazım.

Dosya Ekleri

• g.JPG
    g.JPG
    33,5 KB · Görüntüleme: 39
  • dg.JPG
    dg.JPG
    42,5 KB · Görüntüleme: 42
Mevcut olan RAM 3200 MHz CL 22. Buna göre alın derim. Linkteki RAM'i alabilirsiniz. Ömür boyu garantisi var. Çoğu arkadaşa tavsiye ettim.

Mevcut olan RAM 3200 MHz CL 22. buna göre alın derim. Linkteki RAM'i alabilirsiniz. Ömür boyu garantisi var. Çoğu arkadaşa tavsiye ettim.

Merhaba öncelikle bu RAM 2400 MHz değil bir de 17 CL değil Dual çalışır mı bir de PC'ye sorun yaratır mı?
Mevcut olan RAM 3200 MHz CL 22. Buna göre alın derim. Linkteki RAM'i alabilirsiniz. Ömür boyu garantisi var. Çoğu arkadaşa tavsiye ettim.
Bir de bunu alsam ne fark olur?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    75,4 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba öncelikle bu RAM 2400 MHz değil bir de 17 CL değil Dual çalışır mı bir de PC'ye sorun yaratır mı?
Zaten sizin PC'de 2400 MHz RAM yok. Dediğim gibi 3200 MHz RAM var. Attığım ile uyumlu ve Dual Channel olarak çalışır. Dediğim gibi çoğu arkadaşa tavsiye ettim ve memnunlar.

Bir de bunu alsam ne fark olur?
Onu almayın derim. Mevcut olan ile değerleri farklı.

Zaten sizin PC'de 2400 MHz RAM yok. Dediğim gibi 3200 MHz RAM var. Attığım ile uyumlu ve Dual Channel olarak çalışır. Dediğim gibi çoğu arkadaşa tavsiye ettim ve memnunlar.

2 sorum daha var cl değeri 17 yazıyor ama siz 22 öneriyorsunuz?

Bir de burda 2400 MHz yazıyor?

Dosya Ekleri

• ff.JPG
    ff.JPG
    11,1 KB · Görüntüleme: 36
2 sorum daha var cl değeri 17 yazıyor ama siz 22 öneriyorsunuz?

Bir de burda 2400 MHz yazıyor?
Çalışma değeri ve RAM'in değeri farklı bir durum. RAM'in değeri dediğim gibi 3200 MHz CL 22. Buna göre alın derim.

Geri
Yukarı