2400 TL Bütçe ile ekran kartı hariç sistem toplama

Daha fazla  
İyi forumlar öncelikle. Elimdeki HD 6850 ekran kartıyla bir süre daha idare edeceğim. Skylake sistem mi toplasam Haswell mi karar veremedim. Önerilerinizi görmek isterim, bir de SSD eklemek beni ne kadar mutlu eder sistemin hızlı açılması dışında ? Mantığım ve geleceğe yönelik olmasından dolayı Skylake e sıcak bakıyorum. Amaç genel kullanım ve oyun oynamak. Parçaları kısa şekilde modelleriyle yazarsanız anlarım kolaylık olması açısından :) Teşekkürler.

skylake.png
Bu sistemi al.

Pc mate modeli ile Asus Z170-A arasında fark olur mu, özellikle oc konusunda yeterli olur mu ?
İnventus hakkında bilgim yok. Kredi kartı kullanmıyorum peşin alacağım. İnventusdan alışveriş yapabilir miyim bu şekilde ? Kasayı da toplayıp veriyorlar umarım.

Pc mate modeli ile Asus Z170-A arasında fark olur mu, özellikle oc konusunda yeterli olur mu ?
İnventus hakkında bilgim yok. Kredi kartı kullanmıyorum peşin alacağım. İnventusdan alışveriş yapabilir miyim bu şekilde ? Kasayı da toplayıp veriyorlar umarım.
İnventus güvenilir bir firmadır üstüne tanımam kapıda ödemede vardır.İki anakart da oc için yeterlidir.Kasayı onlara toplatabilirsin.

Sli yapmayı düşünmüyorum. Oc canavarı da değilim. Sadece ilerleyen yıllarda ihtiyacım olursa 4.2 - 4.5 falan yapabilirim. Pc mate o kadar da kötü değildir heralde yoksa Z170-A yı düşünmek zorunda kalırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı