2400 TL Bütçe ile ekran kartı hariç sistem toplama

Sli yapmayı düşünmüyorum. Oc canavarı da değilim. Sadece ilerleyen yıllarda ihtiyacım olursa 4.2 - 4.5 falan yapabilirim. Pc mate o kadar da kötü değildir heralde yoksa Z170-A yı düşünmek zorunda kalırım.
O zaman sorun yok sistemi alabilirsin.Şimdiden hayırlı olsun pc alınca resim atar mısın? Mavi ekransız bol fpsli günler dilerim.

Çok teşekkür ederim atarım tabi alınca :) Bir problem olduğunda parçalar için garanti kapsamında nereye başvurmam gerek veya nereye gitmem gerek ? ( İzmir'de oturuyorum )

Çok teşekkür ederim atarım tabi alınca :) Bir problem olduğunda parçalar için garanti kapsamında nereye başvurmam gerek veya nereye gitmem gerek ? ( İzmir'de oturuyorum )
Bir yere gitmene gerek yok ve problem oldugunda %100 değişim yapıyorlar.Havale ile gönderebilirsin.Bilgisayarı ordan toplatırsan 12 saat bilgisayarı test ediyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı