2400 TL Bütçeye F/P Oyun Sistemi

Ben olsam GTX 770 tercih ederim. Fanboy'luk değil yanlış anlamayın, düşük güç tüketimi, driver desteği ile bana daha çekici geliyor.
@Vittorio Bütçesi su an buna müsait, ilerde bir Cooler Master Hyper Tx3 Evo Lga775/1155/1156/1366 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar almasında tabii yarar var. Stok fan ile idare edebilir.

Oyunlarda bile 37 dereceyi geçmiyor Hyper Evo ile. Siz hala stok fan diyorsunuz. Neyin peşindesiniz?
Üslubunu düzelt, saygılı ol.

2400TL'ye monitor dahil? Hemen toplayalim.

Intel i5-4460
ASUS H81M-PLUS
Powercolor R9 280X TurboDuo
GSKILL RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz
Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm
Zalman Z3 Plus
Corsair VS 550

Ben bir hakarette bulunmadım. Sadece insanları yanlış düşüncelerinizle yönlendirmeyin diyorum. Adam işlemci soğutucusu alacak, gerek yok şimdilik diyorsunuz. Ben yanlış konuşuyorsunuz dediğimde hatalı ben mi oluyorum?

Hakarette bulunmadınız zaten anlatamıyorum galiba üslubunuz yanlış.
Dediğim gibi bütçesi olduğunda almasında fayda var, ama şimdilik işini görecektir.
i5 4460 al, soğutucuyu bir süre ertele zaten O.C işlemci değil. Stok fanı kullanırsın. Böylece para vermemiş olursun soğutucuya.
Süper Moderatör'ün dediğine laf yok ama. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı