2400 TL'ye Gigabyte GTX 1060 6 GB alınır mı?

Yusuf663

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
2400 TL'ye sarı sitede Gigabyte GTX 1060 6 GB buldum. Kartın 1 fanı dönmüyormuş ve adamdan fotoğraflarını istedim arkasına baktığımda kartın içi daha önce açılmış sizce alınır mı? Yoksa başka kartlara mı bakayım? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Sakın öyle bir hataya düşmeyin uzak dur sosyal mesafeyi koru 🙂

1654611728775.png
1654611740283.png

Bunlarda kartın fotoğrafları.

Hurda kartı mı 2400TL'ye satıyor? Tamirini yaptır kullan demek istemiş satıcı. Ucuza kapat pahalıya sat mantığı güdülebilir. Riskli iş.
Kartı satmayacağım kendim kullanacağım sistem topluyorum normalde adamın elinde temiz bir hiç açılmamış işlem görmemiş Gaming X 1060 vardı onu alacaktım.Sonradan adam onu satmış onun yerine elimde bu var almak ister misin dedi ben de pek güvenemedim size sordum teşekkür ederim yanıtlar için.

Kartı satmayacağım kendim kullanacağım sistem topluyorum normalde adamın elinde temiz bir hiç açılmamış işlem görmemiş Gaming X 1060 vardı onu alacaktım. Sonradan adam onu satmış onun yerine elimde bu var almak ister misin dedi ben de pek güvenemedim size sordum teşekkür ederim yanıtlar için.

Hem fan çalışmıyor hem de elinde birden fazla kart var. Büyük ihtimalle miningci onu da unutmayın.

Hem fan çalışmıyor hem de elinde birden fazla kart var. Büyük ihtimalle miningci onu da unutmayın.
Büyük ihtimalle öyle hocam çünkü elinde başka RX580 8GB'ta varmış onu da attı ama bütçemi aşıyor o.
Sizce sıfır RX6500XT alınır mı B450M S2H anakarta 3600 liraya?

Büyük ihtimalle öyle hocam çünkü elinde başka RX580 8 GB'ta varmış onu da attı ama bütçemi aşıyor o.

Ne kadar mantıklı size kalmış artık. Bütçeniz ne kadar belki sıfır bir alternatif önerebiliriz? Bir de bu kart ile ne zamandır mining yapıyorlar, sıcaklıklar nasıl, OC değerleri nasıl gibi şeyler de önemli. Tercih sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı