2400MHz RAM'den 3200MHz RAM'e geçmek fark yaratır mı?

Anakartınız 3200 MHz destekliyormuş. Bir ara konu açıp etiketlerseniz 3200 MHz CL15 veya CL14 deneyebiliriz. 3200 MHz CL19 gecikmesi fazla ve bant genişliği olarak kötü.

Onu yazacaktım size CL19 3200 kullanıyorum, CL düşürmek istiyorum hangi gecikme değerlerini girsem sağlıklı olur diye ama çok da darlamak istemedim sizi bu arada ramleri alırken 4133mhzde kullanamayacağımı anakartımın 3200 desteklediğini biliyordum ama gskill 3200 ile xpg 4133 aynı fiyatta olunca geleceğe yatırım olur diye aldım. çok sağ olun hocam düşünmüşsünüz yarın konu açıp etiketlerim sizi hocam tekrar teşekkürler.

Onu yazacaktım size CL19 3200 kullanıyorum, CL düşürmek istiyorum hangi gecikme değerlerini girsem sağlıklı olur diye ama çok da darlamak istemedim sizi bu arada ramleri alırken 4133mhzde kullanamayacağımı anakartımın 3200 desteklediğini biliyordum ama gskill 3200 ile xpg 4133 aynı fiyatta olunca geleceğe yatırım olur diye aldım. çok sağ olun hocam düşünmüşsünüz yarın konu açıp etiketlerim sizi hocam tekrar teşekkürler.

Darlanmam ben kolay kolay. Bir işi yarım bırakmak moralimi bozuyor. Her zaman etiketleyebilirsiniz.

Darlanmam ben kolay kolay. Bir işi yarım bırakmak moralimi bozuyor. Her zaman etiketleyebilirsiniz.

Anladım hocam yapalım şimdi o zaman müsaitseniz eğer?

açayım hemen konuyu 1 dakika verin bana

Açtım hocam onaylandığı gibi size bildirim gelir.

Son düzenleme:
Anladım hocam yapalım şimdi o zaman müsaitseniz eğer?

açayım hemen konuyu 1 dakika verin bana

Açtım hocam onaylandığı gibi size bildirim gelir.

Etiketlemeseniz de direkt bildirim geliyor. Overclock ve Soğutma ve RAM kategorilerini takip ediyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı