240Hz 0.5 ms Monitör Tavsiyesi

FBDeViL

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Rekabetçi oyunlar oynadığım için 240Hz 0.5ms monitör arıyorum(24inc) bütçem zorlarsam maksimum 10k. ( Geçen hafta daha yeni kasa aldım :) )

Bu 1-2 gün içinde güzel bir şey düşürebilir miyim?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canavar gibi oyun deneyimi istersen XG2431 öneririm.

BFI teknolojisi bu monitörde çok iyi çalışıyor, bu yüzden motion blur yok denecek kadar az oluyor.

Tabii dizi/film, video vs. de izlerim diyorsan daha iyi renk gamutu ve kontrast sunan modeller bulunabilir illa. Çünkü bu monitör tamamen motion blur ve gaming odaklı.

Daha ucuz olsun dersen ve 27" olur dersen Dell G2723H var.

Arkadaşlar merhaba,

Rekabetçi oyunlar oynadığım için 240Hz 0.5ms monitör arıyorum(24inc) bütçem zorlarsam maksimum 10k. ( geçen hafta daha yeni kasa aldım :) )

Bu 1-2 gün içinde güzel bir şey düşürebilir miyim?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

F/P istersen Samsung G4 bakabilirsin ama arkadaşın önerdiği modeller daha iyidir muhtemelen.

@BerkayZ87 , @evlander123

@522140

Tavsiyeler için teşekkürler.

Tamamen FPS,rekabetci oyunlar oynadığım için 24inc 240hz 0.5ms istiyorum film falan işlerini tv den hallediyorum..

Şahsen ben bu 3 monitörün arasında kalmıştım.

@Saint Lucia sizde bir tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

Sizde bir tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

İlk önce şu bilgilendirmeyi yapmak istiyorum.
1 ms veya 0.5 ms monitör alamazsın. OLED paneller hariç bu kadar düşük tepki veren başka panel yok.
Baktığın monitörlere gelirsek; ViewSonic, AOC ve Dell bu üç monitör zaten kafa kafaya rakipler. Lakin ViewSonic başı çeker. Tepkime ve temiz akıcılık konusunda çok çok başarılı bir monitör.
Alınacaksa ViewSonic'i tercih et. Diyelim etmedin diğerlerden birini seçtin. Yine de pişman olmazsın.

İlk önce şu bilgilendirmeyi yapmak istiyorum.
1 ms veya 0.5 ms monitör alamazsın. OLED paneller hariç bu kadar düşük tepki veren başka panel yok.
Baktığın monitörlere gelirsek; ViewSonic, AOC ve Dell bu üç monitör zaten kafa kafaya rakipler. Lakin ViewSonic başı çeker. Tepkime ve temiz akıcılık konusunda çok çok başarılı bir monitör.
Alınacaksa ViewSonic'i tercih et. Diyelim etmedin diğerlerden birini seçtin. Yine de pişman olmazsın.

Teşekkürler.

AOC alacağım sanırım.

Güncelleme,

Bu monitörü aldım.

Aoc 23,8" 24G2ZU 240 Hz 0,5 ms FreeSync Premium Full HD IPS Oyuncu Monitörü​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı