240Hz monitör ve 5600X işlemci ile Valorant akıcı değil

CodeEfe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Valorant oynuyorum Zowie BenQ 240Hz 0.5 ms monitörüm var işemcim Ryzen 5 5600X ekran kartım RX570 4 GB oyun hiç akıcı gelmiyor. Kafayı yiyeceğim, yardım eden olursa çok mutlu olurum.

FPS'min 250 ama hiç akıcı gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o işlemciyle 250 FPS alman bile saçma zaten. Ben 3600 ile 250 üzerinde alıyorum. Bilgisayarında bir şeyler eksik ama ne eksik onu şu an kestiremem tabii. Ama o işlemciyle alman gereken FPS'ler 400-500'lerde

Merhaba arkadaşlar, Valorant oynuyorum Zowie BenQ 240Hz 0.5 ms monitörüm var işemcim Ryzen 5 5600X ekran kartım RX570 4 GB oyun hiç akıcı gelmiyor. Kafayı yiyeceğim, yardım eden olursa çok mutlu olurum.

FPS'min 250 ama hiç akıcı gelmiyor.
Selamlar CodeEFE,

Monitörün DyAc+ ve AMA ayarlarını premium high ve off arasında değiştirerek akıcılık deneyimini kişiselleştirebilirsin. Farklı kombinasyonlarda ayarları değiştirerek sana göre en net ve akıcı halde profil olarak kaydetmeni tavsiye ederiz.

Monitörde akıcılık sadece monitörün değil, ekran kartı ve işlemcinin de performansına bağlı senin de söylediğin gibi. Bu noktada tüm kombinasyonlara rağmen yeterince akıcı bir performans alamazsan [email protected] adresinden bize yazarsan, arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Sağlıklı günler, iyi forumlar dileriz.

Geri
Yukarı