240mm sıvı soğutucu önerisi

Pedstrian

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim çok ısnıyor sesiz güzel bir sıvı soğutucu önerirseniz sevinirim.
Bütçe: 2000 3000 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
H

Sıvı soğutucu alma bence, iyi bir kule soğutucu ile aralarında pek sıcaklık farkı olmuyor 240'lıklarda.

Katılıyorum AMD Ryzen 7600X kullanıyorum çok yüksek performanslar verebilen aynı zamanda çok güç tüketen bir işlemci ama sağlam bir kule tipi fan kullanıyorum normal oyunlarda 49-52derece daha üst düzey oyunlarda(BF5-Rust-detroid-Cyberpunk 2077) 55-60 derece arası alıyorum.

H

Katılıyorum AMD Ryzen 7600X kullanıyorum çok yüksek performanslar verebilen aynı zamanda çok güç tüketen bir işlemci ama sağlam bir kule tipi fan kullanıyorum normal oyunlarda 49-52derece daha üst düzey oyunlarda(BF5-Rust-detroid-Cyberpunk 2077) 55-60 derece arası alıyorum.

Hangi ürünü kullanıyorsunuz?

H

Ben de 240'lı sıvı soğutucumu satıp kuleye geçtim inanın fark çok çok ufak. Sıvı soğutucuyla uğraşmaya değmez onun için. Yok pompası ses yapar, yok sıvısının bakımını yapman gerekir. Onun da içini açsan ayrı açmasan ayrı dert. Kuleye göre çok daha erken bozulacağı da garanti. Tek avantajı görüntü başka da bir numarası yok.

Geri
Yukarı