2450 TL'ye GTX 960 Tabanlı Sistem Toplama

Bahsettiğim değer de o zaten. Pahalı gelirse Corsair markasının 600W güç kaynaklarına bakabilirsiniz demek istemiştim. Thermaltake markasının güç kaynaklarının fanlarının zaman geçtikçe çok ses çıkardığı ve çalışmadığı hakkında konular açılmıştı. Bu sebepten Thermaltake önermiyorum.

Bahsettiğim değer de o zaten. Pahalı gelirse Corsair markasının 600W güç kaynaklarına bakabilirsiniz demek istemiştim. Thermaltake markasının güç kaynaklarının fanlarının zaman geçtikçe çok ses çıkardığı ve çalışmadığı hakkında konular açılmıştı. Bu sebepten Thermaltake önermiyorum.
Bence kasa ve psu olarak Cooler Masterdan iyisi yoktur.

gerçekten sistem güzel fakat işlemci biraz eski nesil olduğu için eski nesil bir i5 işlemci yerine yeni nesil bir i3 işlemci gayet senin daha iyi çünkü ilerde sorun yaşamassın ve oyunları yeni nesil bir i3 işlemci gayet iyi kaldırıyor bence bi bak derim

Intel Core i3 6098P Soket 1151 3.6GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
Konu şubat 2015 de açılıyor ve siz 2 yıl sonra cevap veriyorsunuz haykırdım :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı