247 TYT puanı ile hangi okul yazılabilir?

LOSANKARA

Femtopat
Daha fazla  
TYT'den 247 puanım var çok iyi bir puan değil biliyorum ama okumak istiyorum. Aynı zamanda okurken çalısmam gerekli. Bu sebeple her yeri yazamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Eğer ortalarda bir yer tercih etmek istersen. Düzce Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümü var. Okulu direkt merkezin içinde. Denizi vs si yok biraz da küçük bir yer ama çalışma anlamında da olanakları fazla olan bir şehir.

TYT'den 247 puanım var çok iyi bir puan değil biliyorum ama okumak istiyorum. Aynı zamanda okurken çalısmam gerekli. Bu sebeple her yeri yazamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
DGS de tavsiye ederim.

Genel toplum olarak anlama sıkıntımız var gerçekten. Adam demiş ki bu puan ile nereye girebiliirim millet demiş ki neden tekrar girmiyorsun sanki adam diyor ki bu puanla bir yere gidilir mi vs. gerçekten çok garip milletiz. 2 yıllık PC program ve bilişim güvenliği öneririm.

Genel toplum olarak anlama sıkıntımız var gerçekten. Adam demiş ki bu puan ile nereye girebiliirim millet demiş ki neden tekrar girmiyorsun sanki adam diyor ki bu puanla bir yere gidilir mi vs. gerçekten çok garip milletiz. 2 yıllık PC program ve bilişim güvenliği öneririm.
reis sende bi tık yanlış anlamıssın bölüm değil şehir aklımda zonguldak-duzce-sakarya muğla(sadece1 bölüm tutuyo)-ısparta-manisa-mersin var bu şehirler de okuyabiliyorum ama dediğim gibi okurken de çalısmam gerekiyor bu önemli

Dediğim gibi Düzce üniversitesinde son sınıfım bence iş imkanı bol olan bir şehir.
sosyal hayat nasıl peki

Reis sende bir tık yanlış anlamıssın bölüm değil şehir aklımda Zonguldak-Düzce-Sakarya Muğla(sadece1 bölüm tutuyor)-Isparta-Manisa-Mersin var bu şehirler de okuyabiliyorum ama dediğim gibi okurken de çalısmam gerekiyor bu önemli.

Sosyal hayat nasıl peki.

Seçtiğin bölüme göre değişir. 2 yıllıkların ortamı çoğu zaman iyi değildir. Eğer bir topluluk tarzı bir yere katılırsan ilk senenden güzel olur senin için. Örneğin satranç vb.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı