25.000 - 30.000 TL laptop önerisi

Düzgün kullanırsanız eder tabii ki de hocam donanım olarak gayet iyi, oynarken hava almasını sağlayın veya soğutucuyla kullanın. Omen'i tavsiye etmem Max Q model, onun yerine 20.4 bakabilirsiniz bütçe artmazsa.
Ben gerçekten şu fiyat muhabbetlerinden çok çektim.Bundan 5 sene önce bilgisayar alırken 1050Ti barındıran bi Desktop almıştım.5 sene boyunca hiç şaşmaz hep keşke 1000 TL daha fazla verip 1060 alsaydım dedim.Bu yüzden Önerdiğiniz laptopu zorlamaya çalışacağım.Hocam ekstra olarak f/p güzel bir soğutucu önerebilir misiniz ?

Laptopu bir yerlerde taşıyacaksınız yani okula getirecekseniz 17.3 inc laptop almayın mezuna olana kadar pişman oldular şimdi işe giderken yine pişman oluyorlar Omen o konuda ince sayılır
Bende hep 17 inç laptop arıyordum daha büyük görüntü açısından.15 inç almamı mı önerirsiniz hocam ?

Ben gerçekten şu fiyat muhabbetlerinden çok çektim. Bundan 5 sene önce bilgisayar alırken 1050 Ti barındıran bir Desktop almıştım. 5 sene boyunca hiç şaşmaz hep keşke 1000 TL daha fazla verip 1060 alsaydım dedim. Bu yüzden Önerdiğiniz laptopu zorlamaya çalışacağım. Hocam ekstra olarak F/P güzel bir soğutucu önerebilir misiniz?

Bende hep 17 inç laptop arıyordum daha büyük görüntü açısından. 15 inç almamı mı önerirsiniz hocam?

Dediğim gibi eğer okula götürüp ileride iş içinde de kullanacaksanız pişman olursunuz attığım Omen laptop gayet taşınabilir yok ben masaüstü gibi şarja takıp sabit kalacak diyorsanız büyük alın.

Soğutucular hakkında tam olarak öneri yapacak kadar bilgim yok, ama Zalman'lar genelde öneriliyor.
Tamamdır teşekkürler.
Dediğim gibi eğer okula götürüp ileride iş içinde de kullanacaksanız pişman olursunuz attığım Omen laptop gayet taşınabilir yok ben masaüstü gibi şarja takıp sabit kalacak diyorsanız büyük alın.
Okula götürme muhabbetleri bölümüm gereği fazla olacaktır diye düşünüyorum ama büyük ekrandan da vazgeçmek istemiyorum.Ben kendimi biraz kasıp 17.3 inç alırım herhalde hocam.Yine de fikir desteğin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı