30.000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
30000
Günlük kullanım hocam. Kamerası ekranı iyi olsun bataryası üzmesin yeter. Oyun çok nadir.
İçerik tüketicisi biri için S23 idealdir. Ama yerinde olsam S24'ü beklerim aşağı yukarı yine 600-700 dolardan çıkar.

Pixel 7 Pro.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru ama ben yine de 11 ve 12'yi F/P konusunda iyi seçenekler olarak görmüyorum. Hadi 12 illa iPhone isteniyor 1 lira fazla çıkmıyorsa alınabilir fakat 11'i bu fiyatlardan alanlara içim acıyor.

11 için 20 bin TL gibi yüksek rakamlar bu konuda haklısın değmez.

Hocam olmadı S24 bekleyeceğim. O ne zaman çıkacak peki?

Hocam şöyle diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum january or february of 2024 ( ocak-şubat ) deniliyor.

Pixel 7 Pro.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pixel 7 Pro Türkiye'de resmi olarak var mı hocam ? IMEI atılabiliyor mu ? Eğer kaçak cihaz onerecekseniz belirtin ki karşılaştırma mantıklı olsun. Ben zaten kaçak olarak isterse diye S23 Ultra önerdim.

İçerik tüketicisi biri için S23 idealdir. Ama yerinde olsam S24'ü beklerim aşağı yukarı yine 600-700 dolardan çıkar.
Ben olsam beklemezdim. Dolar uçar Samsung yerel fiyatlandırmadan vazgeçer vs bu riski almazdım. Alternatif tavsiye olarak parasını dolar olarak tutarsa olur ama.

Doğru ama ben yinede 11 ve 12' yi F/P konusunda iyi seçenekler olarak görmüyorum. Hadi 12 illa iPhone isteniyor 1 lira fazla çıkmıyorsa alınabilir fakat 11'i bu fiyatlardan alanlara içim acıyor.
Yurt dışında yaşıyorum. S23+ aldığım fiyata iphone 14 alınabiliyor burada.
Türkiye'deki fiyatlarla iphone alanlara acıyorum.
Düzenleme : şimdi baktım. S23+ aldığım fiyata şuan. Iphone 14 plus 256gb alınabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı