25.000-30.000 TL uzun yol için motosiklet önerisi

Okul için her gün 50 km yol yapacağım. Scotter istemiyorum. Chopper ya da supersports veyahut supersports tarzı nakedlar olabilir.
Bütçeyi aşamam.

O paraya ebike alınabilir bisikletler hakkında profesyonel bilgim var eğer bisiklet ile ilgilenirseniz söyleyin anlatayım size her şeyi o paralara orta seviye e mtb tarzı bir şeyler alınabilir.

25-30 civarına giriş seviyesi bir motosiklet yerine orta-üst seviye bir elektrikli bisiklet de alınabilir. 50 KM yolda şarj dayanabilir mi bilmiyorum ama fikir olması açısından söyleyeyim.
Ben İki bin on altıda 1500 tlye max 25 yapan elektrikli bisiklet almıştım 70 km gidiyordu. Şimdiye batarya teknolojisi ile ve o fiyata alınacak motorla gidilir sanırım.

Ben iki bin on altıda 1500 TL'ye Max 25 yapan elektrikli bisiklet almıştım 70 km gidiyordu. Şimdiye batarya teknolojisi ile ve o fiyata alınacak motorla gidilir sanırım.

Hocam bütün elektrikli bisikletler 25 km de gider Custom olanlar hariç bosh gibi markalar hızı hep 25'e sabitler ama illegal olarak sabitleyici kaldırabiliyorsun ama bir zaman sonra eror veriyor 3 erordan sonra yazılım kendini siliyor ve yazılım atılması için tekrar fabrikaya gitmesi gerekiyor fabrikasıda Türkiye'de yok Bosch fabrikası Hollanda'da mesela. Ben 1 tane eror yedim sabitleyici kaldırmaktan ondan sonra korkudan elimi süremedim motora.

Hocam bütün elektrikli bisikletler 25 km de gider Custom olanlar hariç bosh gibi markalar hızı hep 25'e sabitler ama illegal olarak sabitleyici kaldırabiliyorsun ama bir zaman sonra eror veriyor 3 erordan sonra yazılım kendini siliyor ve yazılım atılması için tekrar fabrikaya gitmesi gerekiyor fabrikasıda Türkiye'de yok Bosch fabrikası Hollanda'da mesela. Ben 1 tane eror yedim sabitleyici kaldırmaktan ondan sonra korkudan elimi süremedim motora.

Sanırım sizin orada Suriyeliler yok 😅. En azından onlardan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla 70le bile gidebiliyorsunuz. 25 sınırının mutlaklığını ilk defa sizden duydum bence bir şeyleri yanlış anımsıyorsunuz

Sanırım sizin orada suriyeliler yok. En azından onlardan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla 70le bile gidebiliyorsunuz. 25 sınırının mutlaklığını ilk defa sizden duydum bence bir şeyleri yanlış anımsıyorsunuz.

Hocam sizin dedikleriniz normal bisikleti daha sonra kit alarak elektrikliye çevrilmesi bizim bisikletler kendiliğinden elektrikli kadrosu ona göre tasarlanıyor yani motor batarya kadroya dahil o tür bisikletler en fazla 25 basar daha basamaz bisikletin modelini hatırlamıyorum ama Chrome cube emtb(Bosch gen 4) yazınca çıkıyor bizimkisi orta shocksuz model ama orta shocklu bir model almayı planlıyoruz.

Geri
Yukarı