25.000-30.000TL aralığında laptop önerisi

Bütçe
25.000-30.000
Almayı planladığım laptoplardan birisi ama 2. el düşünmüyorum dostum.
Gigabyte hakkındaki yorumlar daha cazip kılıyor. Şimdilik ikisi arasındayım.

İtopya gpn buralardan uzak dur kesinlikle sattığı ürünlerin arkasında durmuyorlar satan yerleri iyi araştır formda da bunlarla ilgili şikayetler var

Almayı planladığım laptoplardan birisi ama 2. el düşünmüyorum dostum.
Gigabyte hakkındaki yorumlar daha cazip kılıyor. Şimdilik ikisi arasındayım.
Hocam ikinci el düşünmemene bir şey demiyorum, seni ikna etmek için cihazım şöyle güzel böyle güzel de demeyecem ama attığın ROG Strix'le bendeki ROG Strix Scar arasında her anlamda çok kalite farkı var. İlla ROG alacam demiyorsan o cihazı tavsiye etmem. Scar serisi bulabilirsen kaçırma ama düz ROG o kadar kaliteli değil. Gigabyte hiç kullanmadım ama kağıt üzerinde her şey güzel.

İtopya gpn buralardan uzak dur kesinlikle sattığı ürünlerin arkasında durmuyorlar satan yerleri iyi araştır formda da bunlarla ilgili şikayetler var
Birileri önerirken birileri şikayetçi oluyor. Haklı olabilirsin, birisi şikayetini belirtene kadar insan sorgulamıyor. Sadece modeli göstermek için paylaştım aslında, siteye odaklanmadım.

Burda yorum yapanların çoğu bu ürünlerin sahibi yada kullanıcısı değil kağıt üzerindeki bilgileri okuyup alıyorlar bende o hataya düşenlerden birisiyim 1 2 kişinin önerisi üzerine aldım fakat denildiği gibi değil nette araştır hp omen 17 ck0004nt modelin tanıtımı yok sadece 165 hz olanın var arada fark var epeycene

Alacağınız ürünü aynı fiyata denk geliyorsa orijinal sitesinden almanızı tavsiye ederim yarın markayla mahkeme vb. Durumu olduğunda +1 önde olursunuz

Alacağınız ürünü aynı fiyata denk geliyorsa orijinal sitesinden almanızı tavsiye ederim yarın markayla mahkeme vb. Durumu olduğunda +1 önde olursunuz
HP Türkiye ve HP GLOBALLA konuştum onlar bile tamam iade edin vs demiyor. Sorunu çözme aşamasında 5 günde 3 kere Windows kurduk uzak bağlantı sonuç yok referans no verip gönderin aldığınız yere dedi aldığım yerle görüştüm bizi bağlamaz onların verdiği numara bizim kendi baktırdığımız yer karar verirse olur dedi!!!

HP Türkiye ve HP GLOBALLA konuştum onlar bile tamam iade edin vs demiyor. Sorunu çözme aşamasında 5 günde 3 kere Windows kurduk uzak bağlantı sonuç yok referans no verip gönderin aldığınız yere dedi aldığım yerle görüştüm bizi bağlamaz onların verdiği numara bizim kendi baktırdığımız yer karar verirse olur dedi!!!
Hocam işin peşini bırakmayın asla, en yetkili servislerle görüşmeye çalışın onlar da olumsuz yönde davraniyorlarsa haksız duruma düşme durumunuzu mahkemeye kadar taşıyın derim yurtdışında yaşayan insanlar gibi değiliz AA cihazım kırıldı aman yenisi alırım havası yok bizde hiçte olamadı :/, savunmanizin arkasında durun

HP Omen en büyük sorunu tamamen kendi yazılımı olan HP Omen hup bu programda hata var. Türkiye yok diyor, global evet bazı sorunlar var diyor. Yakın zamanda güncelleme ile düzenlecek diyorlar, yani daha servis sattığı ürünün hangi programları hatalı ya da vs bilgisi yok. ASUS bu konuda gerçekten başarılı. Tek sorun ASUS'un garanti bittiği gibi iletişim kuramaman. ASUS'unda MUX ve tunderbolt özelliği olmaması falan bazı şeyler daha var tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işin peşini bırakmayın asla, en yetkili servislerle görüşmeye çalışın onlar da olumsuz yönde davraniyorlarsa haksız duruma düşme durumunuzu mahkemeye kadar taşıyın derim yurtdışında yaşayan insanlar gibi değiliz AA cihazım kırıldı aman yenisi alırım havası yok bizde hiçte olamadı :/, savunmanizin arkasında durun
Hocam arkadaşın laptop öneri konusunu baltalamayin lütfen.

Düzenleme: Baltalamayim demek istedim aslında, zira tartışma uzayıp gider.

Gigabyte'ın resmi sayfasına baktım ama Türkiye'de satıcısı olarak İtopya'yı gösteriyor. Herhangi bir sorunda muhattabım olarak onları görmeyecek miyim?

Geri
Yukarı