25.000₺ Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000
IdeaPad Gaming'in soğutması Victus'dan daha iyi dediğiniz gibi.

Victus'un artısı taşıması daha kolay + DDR5.
IdeaPad'in artısı soğutması daha iyi ve 16 GB RAM ile geliyor.

Ama sonuçta yine sizin kararınız ileride RAM ve SSD takviyesi yapmak zorunda kalabilirsiniz Victus'a ayrıca Victus'a da kötü demiyorum ama yorumuma neden güldünüz veya beğenmediniz bilmiyorum bence gayet iyi bir laptop IdeaPad.

Baktım Victus da DDR4 müş 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden baktınız acaba?
Ben HP'nin sitesinden baktığımda da ürün yorumlarını okuduğumda da 2x4 olarak gözlemliyorum.

2x4 olması kötü olmuş. Upgrade yapacağı zaman 1 Tane 8 GB RAM almak yerine cihazdaki 2 tane RAM'i çıkarıp 2 tane de yeni RAM almak zorunda kalacak.

Zaten günümüzde 8 GB yetersiz kalıyor. Forza Horizon 5 oynarken 13 GB RAM kullanıyor bilgisayarım.

2x4 olması kötü olmuş. Upgrade yapacağı zaman 1 Tane 8 GB RAM almak yerine cihazdaki 2 tane RAM'i çıkarıp 2 tane de yeni RAM almak zorunda kalacak.

Zaten günümüzde 8 GB yetersiz kalıyor. Forza Horizon 5 oynarken 13 GB RAM kullanıyor bilgisayarım.

Senle aynı bilgisayarı kullanıyormuşuz hocam. Forza Horizon 5 en yüksek ayarlarda kaç FPS veriyor? Bir de Xbox Controller ile oynaması zevkli mi Forza'yı?

Arkadaşlar yine arada bıraktınız beni. HP'nin 2x4GB olması bayağı kötü üstüne minimum 1.100 TL vermem gerekecek RAM için. Lenovo da ise ssdsinin sorunlu olduğunu söyleyenler var.
Ayrıca Lenovo'da şarjdayken şarjının azalması gibi şeylerden bahsedenkerde gördüm ne diyorsunuz.

Son düzenleme:
Evet pardon ya başka bir modelmiş o.

Arkadaşlar yine arada bıraktınız beni. HP'nin 2x4GB olması bayağı kötü üstüne minimum 1.100 TL vermem gerekecek RAM için. Lenovo da ise ssdsinin sorunlu olduğunu söyleyenler var.
Lenovo alın derim 😀

Geri
Yukarı