25.000₺ Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000
Bu fiyata daha iyisini bulmak zor.

Benim attığım daha iyi.
Bu arkadaşın attığı cihazı tavsiye ederim. Şahsi fikrim,Tasarım olarak victus'dan çok daha güzel. Victus klasik bir iş bilgisayarı gibi duruyor. İdeaPad gaming sade ve şık, gaming olduğunu belli ediyor RGB Klavyesiyle.

Bu arkadaşın attığı cihazı tavsiye ederim. Şahsi fikrim, tasarım olarak Victus'dan çok daha güzel. Victus klasik bir iş bilgisayarı gibi duruyor. IdeaPad Gaming sade ve şık, Gaming olduğunu belli ediyor RGB klavyesiyle.
Hocam tek farkı görüntüsü falansa 1.5k vermiyeyim.

Victus'ta 2x4 GB RAM var diye hatırlıyorum. 2x8GB alman gerekebilir.
Baktım 1x8GB RAM varmış hocam.

Onu siz karar verin. Ben olsam iş bilgisayarı görünümlü bir cihaz satın almazdım. Dış görünüşü çok önemseyen biriyim. Sizin için önemli değilse diğer cihazı da tercih edebilirsiniz.

Onu siz karar verin. Ben olsam iş bilgisayarı görünümlü bir cihaz satın almazdım. Dış görünüşü çok önemseyen biriyim. Sizin için önemli değilse diğer cihazı da tercih edebilirsiniz.
Anladım hocam bende genelde sade şeyleri seviyorum ya. Teşekkürler yorumlarınız için. Tercihimi HP Victus'tan yana kullanacağım sanırım.

Anladım hocam bende genelde sade şeyleri seviyorum ya. Teşekkürler yorumlarınız için. Tercihimi HP Victus'tan yana kullanacağım sanırım.
Rica ederim hocam güle güle kullanın.

Baktım 1x8GB RAM varmış hocam.

Sağutmasıda daha iyi tek eksisi DDR4 var oda fazla fark yaratmaz merak etmeyin.

Dostum Lenovo'ya o para verilmez ayrıca Victus daha iyi.

Kaç verilir hocam her şey pahalandı zaten. 23 klık Victus da 13k idi bu da 15k idi elimizden bir şey gelmiyor ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı