25.000₺ sistem önerisi

• Konuyu başlatan wus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 755
Tamamdır, 6800'lü sistemi düşüneceğim. Teşekkürler herkese.
@messinicocugu hocam sistemin PSU'su gözüme kalitesiz gibi geldi. Öyle mi? Marka C4 markası gibi.

Evet hocam pek iyi değil galiba Gold olmasına rağmen tabii Performax başka bir markaya yaptırmıyorsa. @Sir Benjamin @shinei
Hydro Pro 1000W yapabilirsin PSU'yu.

Son düzenleme:
1600 lira farka değer mi peki hocam? Yani değiştiririm de ekstra olarak parça değiştirmeden daha ucuza daha iyi bir şey bulunabilir mi? İçindekini de satarım.

İçindekini satıp değiştirebilirseniz tabii daha iyi olur hocam.

Performax'ın henüz marka bastığını bildiğimiz kaliteli bir işi yok, bu da değil gibi duruyor.

Bu kadar para verip PSU'dan sisteme bir şey olursa kendimi affetmem. Bana göre en önemli parça, ekran kartından kısıp PSU'ya bütçe bile aktarabilirim.
FSP gayet köklü ve kaliteli bir güç kaynağı, bütçeniz yeterli geliyor konu başlığına göre. Alın gitsin daha iyisini bulamazsınız.

FSP gayet köklü ve kaliteli bir güç kaynağı, bütçeniz yeterli geliyor konu başlığına göre. Alın gitsin daha iyisini bulamazsınız.
Siz değiştirmeden al diyince ben sizi Performax öneriyor sandım. Tabii FSP alırım ama daha iyi alternatiflerini de araştırıyorum.

@wus

Peki ayırdığın bütçe nedir PSU için? Şimdilik Performax PSU alıp ikinci elde satabilirsin. Gelen paranın da üstüne ekleyip güzel bir üniteye geçebilirsin.
Performax'ı satarsam elimde 2000-2.500 gibi bir para kalıyor hocam.

Geri
Yukarı