25.000 TL 2K monitör için PC tavsiyesi

Dnz_omer

Hectopat
Sadece oyun oynayacağım. Oyunlarımı güzel ve akıcı oynadığım sürece AMD veya NVIDIA fark etmez. Aslında beklemeyi düşünüyordum boykot için ama beklemekten sıkıldım. Mevcut 2K monitörüm var sadece kasa için 25k.
Her şey için şimdiden teşekkürler.

Güzeldir

Özelleştirebilirsiniz

13.nesil intelli

Güzeldir.

Özelleştirebilirsiniz

13.nesil Intel'li.

Hocam sistemler için teşekkürler fakat ben sadece oyun oynamaya beyni yeten biriyim fiyat farkı dışında çok şey anlamıyorum.4070 sistemlerin 30k ya düşmesi mümkün mü acaba ve bu sistemler ne karar kalıcı ? Kalıcıdan kastım yeni çıkan oyunları kaç yıl daha üst düzeyde oynayabilirim.

Hocam sistemler için teşekkürler fakat ben sadece oyun oynamaya beyni yeten biriyim fiyat farkı dışında çok şey anlamıyorum. 4070 sistemlerin 30k ya düşmesi mümkün mü acaba ve bu sistemler ne karar kalıcı? Kalıcıdan kastım yeni çıkan oyunları kaç yıl daha üst düzeyde oynayabilirim.

Düşebilir ama zor sistemlerin kalıcılığı 1 2 belki 3 4 ay bile olabilir beklemekte fayda var.

Peki, 4070 Ti ekran kartını hangi işlemci ve anakart falan doyurur? Ona göre indirim de kovalayabilirim çünkü.
25 bin tl bütçe de 4070 Tİ sistem toplamak imkansız gibi duruyor,ayrıca 3090 Tİ gibi bir karta denk olan 4070 Tİ ekran kartı içeren sistemlerin 30K ya düşmesi şuan pek olası görülmüyor.
Arkadaşın attıklarını alabilirsiniz veya bütçe arttırarak yeni ekran kartlarını bekleyebilirsiniz.

hocam size en uygunu bu diye düşünüyorum 3070ti 3080 arası bi pc

MBT-2 / RYZEN 5 5600 / RX 6700 XT / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Ekran kartını 6800, anakartı b550m ds3h,rami apacer,ssd yi apacer 1 tb yapılarak alınabilir.

25 bin TL bütçe de 4070 Ti sistem toplamak imkansız gibi duruyor, ayrıca 3090 Ti gibi bir karta denk olan 4070 Ti ekran kartı içeren sistemlerin 30k ya düşmesi şu an pek olası görülmüyor.
Arkadaşın attıklarını alabilirsiniz veya bütçe arttırarak yeni ekran kartlarını bekleyebilirsiniz.

Parçaları ayrı ayrı ve zamana yayarak almaktan bahsediyordum 25k bir kıstas değil o durumda ama mantıklı mı bilmiyorum ve ne alacağımı da bilmiyorum. Piyasaya bakmadan önce 4070 Ti alırım dedim de PC fiyatları çok üzücüymüş.

MBT-2 / RYZEN 5 5600 / RX 6700 XT / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Ekran kartını 6800, anakartı B550M DS3h, RAM'i Apacer, SSD'yi Apacer 1 TB yapılarak alınabilir.

Bir bakacağım hocam dediklerinize ve aldığı FPS'lere.

Hocam size en uygunu bu diye düşünüyorum 3070 Ti 3080 arası bir PC.

Teşekkürler hocam da gamepowet almak istemem açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı