25.000 TL bilgisayar toplama tavsiyesi

Daha fazla  
25 bin TL civarında bir bütçe ile bilgisayar toplamak istiyorum. Yalnızca kasa gerekli. Monitörüm var (ASUS VG27bq). Anakartın çift M.2 SSD destekli olmasını tercih ediyorum.

Bilgisayarı kullanma amacını ne olacak? Oyun içinse ağırlıklı hangi oyunlar?

Hazır sistem bakıyorum fakat hiçbir yerde sağlıklı hazır sistem bulamıyorum. 2k Gaming için bir sistem istiyorum. 3070ti ve 3070 önceliğim olsun istiyorum bu nedenle. Bu tarz sistemleri 2 ay önce 21k bandında görüyorken şimdi 30k'lara fırlamış durumdalar ve saçma bir hazır sistem diziliyor. Ramlerin ne marka olduğu belli değil, anakart en ucuz anakart seçilmiş vs vs. Düzgün, sağlıklı bir sistem arıyorum kısaca.
Özellikle istediğin bir parça yoksa hazır sistem almanı tavsiye ederim.

25 bin TL civarında bir bütçe ile bilgisayar toplamak istiyorum. Yalnızca kasa gerekli. Monitörüm var (ASUS VG27bq). Anakartın çift M.2 SSD destekli olmasını tercih ediyorum.

İstersen firma ile görüş geri kalan paraya işlemciyi 5600X yaptır.
Kalan para yeter mi emin değilim.
Ya da sıvı soğutucu al kalan paraya.

Hazır sistem bakıyorum fakat hiçbir yerde sağlıklı hazır sistem bulamıyorum. 2K Gaming için bir sistem istiyorum. 3070 Ti ve 3070 önceliğim olsun istiyorum bu nedenle. Bu tarz sistemleri 2 ay önce 21k bandında görüyorken şimdi 30K'lara fırlamış durumdalar ve saçma bir hazır sistem diziliyor. RAM'lerin ne marka olduğu belli değil, anakart en ucuz anakart seçilmiş vs vs. Düzgün, sağlıklı bir sistem arıyorum kısaca.

Kampanyaları takip et, özellikle YouTube kanallarının yaptıklarını. Onları özelleştirerek güzel bir sistem alabilirsin. İllaki NVIDIA mı olsun istiyorsun yani çok rahat kendin bile AMD sistem toplayabilirsin şu anda ya da hazır sistem bulabilirsin.

İşlemciyi bence 5600x yaptırmaya gerek yok.

Kampanyaları takip et, özellikle YouTube kanallarının yaptıklarını. Onları özelleştirerek güzel bir sistem alabilirsin. İllaki NVIDIA mı olsun istiyorsun yani çok rahat kendin bile AMD sistem toplayabilirsin şu anda ya da hazır sistem bulabilirsin.

İşlemciyi bence 5600X yaptırmaya gerek yok.

Bence de gerek yok sıvı soğutucu alabilir kalan paraya.

Daha önce duymadığım bir firma açıkcası. Güvenilir midir emin değilim bu konuda. Daha çok İTOPYA, SİNERJİ ve İnceHesap üzerinden bakıyorum bu tarz elektroniklere fakat sistemde kullanılan şeyler oldukça pahalı olmasına rağmen oldukça ucuza koyulmuş. Şüphe uyandırıcı geliyor bu yüzden 😄. Firmanın İstanbul'da bayisi var mı acaba?

Daha önce duymadığım bir firma açıkçası. Güvenilir midir emin değilim bu konuda. Daha çok İtopya, Sinerji ve İncehesap üzerinden bakıyorum bu tarz elektroniklere fakat sistemde kullanılan şeyler oldukça pahalı olmasına rağmen oldukça ucuza koyulmuş. Şüphe uyandırıcı geliyor bu yüzden 😄. Firmanın İstanbul'da bayisi var mı acaba?

Elraen'e PC hocası kanalı ile birlikte duvar sistemi kurdular. Güvenilir bir firma olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla. Ryzen 7 5800X3D işlemcili bir sistem ister misiniz?

Geri
Yukarı