25.000 TL Dijital oyun tasarımı için laptop önerisi

Bütçe
25.000 TL

Skübettin86

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, dijital oyun tasarımı için nasıl bir laptop öneririsiniz. RAM en az 16 GB olmalı. Işlemcinin de performansı yüksek olursa sevinirim. Ekran kartının NVIDIA olmasını tercih ediyorum çünkü RTX özelliği bulunan oyunlar tasarlamak gerekebilir. En az 256 GB SSD içermesi benim için çok önemli. Bu özelliklere sahip laptop önerebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler, bir de ekran kartını soğutmak için yeterli bir fanı var mı?

Tabii ki de. İncelemeside var burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, dijital oyun tasarımı için nasıl bir laptop öneririsiniz. RAM en az 16 GB olmalı. Işlemcinin de performansı yüksek olursa sevinirim. Ekran kartının NVIDIA olmasını tercih ediyorum çünkü RTX özelliği bulunan oyunlar tasarlamak gerekebilir. En az 256 GB SSD içermesi benim için çok önemli. Bu özelliklere sahip laptop önerebilirseniz sevinirim.
Merhaba, konuya saçma bir giriş olacak ama eğer şart değilse 2-3 kat fazla performans için kasa almayı düşünebilirsiniz. Onun dışında önerilen Acer'i alabilirsiniz.

Şu an evimde zaten bir kasa var ancak onu taşımak mümkün değil. Taşınabilir olduğu için laptop tercih ettim. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı