25.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000

Aksi Takdir

Hectopat
Merhaba, bütçem en çok 25.000₺ civarı.

Sizce hangi bilgisayarı almalıyım?​

Koyduklarım dışında MSI'ya da ASUS mu tavsiye edersiniz bu fiyat bandında?​

Sorularıma kısa sürede dönüş olursa çok memnun olurum, bu akşam sipariş edeceğim çünkü.
Not: Acer bana yakın geldi ama marka konusunda tereddüt etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_3325.jpeg
    IMG_3325.jpeg
    89,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_3324.jpeg
    IMG_3324.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_3322.jpeg
    IMG_3322.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3317.jpeg
    IMG_3317.jpeg
    176,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3319.jpeg
    IMG_3319.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba, bütçem en çok 25.000₺ civarı.

Sizce hangi bilgisayarı almalıyım?​

Koyduklarım dışında MSI'ya da ASUS mu tavsiye edersiniz bu fiyat bandında?​

Sorularıma kısa sürede dönüş olursa çok memnun olurum, bu akşam sipariş edeceğim çünkü.
Not: Acer bana yakın geldi ama marka konusunda tereddüt etmeli miyim?

Bunu alın hocam. Victus modelleri arasında ekran kalitesi en iyi olan model bu. 1 TB ssd var yetecektir.

Bunu alın hocam. Victus modelleri arasında ekran kalitesi en iyi olan model bu. 1 TB ssd var yetecektir.
Koyduğum Acer Nitro modelinde 512 gb SSD ve 8 GB RAM var. Onun dışında aynı sanırım. Sizce 3000₺’lik farka değer mi? Forumda Acer öneren epey kişi de görmüştüm.

Koyduğum Acer Nitro modelinde 512 gb SSD ve 8 GB RAM var. Onun dışında aynı sanırım. Sizce 3000₺’lik farka değer mi? Forumda Acer öneren epey kişi de görmüştüm.
Bence değer hocam. Victusun ekranı daha iyi. Ekranı daha büyük. Daha şık ve sade. 8gb ram 500 desek. ssd'yi 1tb yapınca zaten 700tl ekstra oluyo. fiyat farki 1.5k'ya iniyor. O fark da ekran kalitesinden ekran büyüklüğünden ve şıklık ile kapanıyor. Victus iyidir.

Merak ettim de diğer laptoplarda taksit yapılınca fazla para almıyorlar mı?
Kartım WorldCard hocam, sizin gönderdiğiniz benimki hariç hepsine 6 taksit yapıyor peşin fiyatına

Bilgisayarı aldım umarım kullanmaya başladıktan sonra da teşekkür ederim 😊🙏🏻 Konu dışına çıkacağım ama editör arkadaşım için 20.000₺ altı bir notebook önerebilir misiniz @Jesus Wicked İş amaçlı kullanacak, oyun veya render vb işler için değil. Uzun ömürlü olsun yeter

Son düzenleme:
Kartım WorldCard hocam, sizin gönderdiğiniz benimki hariç hepsine 6 taksit yapıyor peşin fiyatına

Bilgisayarı aldım umarım kullanmaya başladıktan sonra da teşekkür ederim 😊🙏🏻 Konu dışına çıkacağım ama editör arkadaşım için 20.000₺ altı bir notebook önerebilir misiniz @Jesus Wicked İş amaçlı kullanacak, oyun veya render vb işler için değil. Uzun ömürlü olsun yeter
max bütçe 20k mı?

Geri
Yukarı