25.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
20k-25k
4060 Victus mu iyi 4050 Acer mi denilirse Acer fanboyluğu yapan arkadaşların tercihi 4050 Acere gider ama söz konusu HP olunca klasik çamur atma eylemi. Neyse karar verilmiştir konu sahibi arkadaşa hayırlı olsun 😀.
Konu sahibi 4050 Victus ile 4050 Acer arasında kaldıydı 4060 Victus nereden çıkıyor?

GPU'su daha iyi olan modeli önerir arkadaşlar zaten öyle bir şey olsa. Niye böyle bir yalanla öne çıkma peşindesin anlamıyorum ki ben.

4060 Victus mu iyi 4050 Acer mi denilirse Acer fanboyluğu yapan arkadaşların tercihi 4050 Acere gider ama söz konusu HP olunca klasik çamur atma eylemi. Neyse karar verilmiştir konu sahibi arkadaşa hayırlı olsun 😀.

Konu sahibi 4050 Victus ile 4050 Acer arasında kaldıydı 4060 Victus nereden çıkıyor?

GPU'su daha iyi olan modeli önerir arkadaşlar zaten öyle bir şey olsa. Niye böyle bir yalanla öne çıkma peşindesin anlamıyorum ki ben.

Kaldı ki Acer fanboyluğu yaptığı iddia edilen arkadaş'ta başlangıçta her ikiside 3050 zannetmişti. Bu yüzden de sadece Acer'i değil HP'yi de önerdi. Alıntı aşağıda.
4060-4050 arasında 4050 yi önermeyi bırak iki 3050 arasında bile fanboyluk yapmış değil. Objektif

Yani sana bağlı, maksimum performans istiyorsan Nitro tercih et. Sessiz olsun istersen HP.

Kaldı ki Acer fanboyluğu yaptığı iddia edilen arkadaş'ta başlangıçta her ikisi de 3050 zannetmişti. Bu yüzden de sadece Acer'i değil HP'yi de önerdi. Alıntı aşağıda.
4060-4050 arasında 4050'yi önermeyi bırak iki 3050 arasında bile fanboyluk yapmış değil. Objektif

Hocam RAM yükseltmekle uğraşmak istemiyorum çok HP alsam hata mı yapmış olurum sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı